Sodexo Polska obsłuży legendarny Browar Dojlidy

Krajowy lider w dziedzinie obsługi technicznej nieruchomości,  podpisał kontrakt na obsługę Browaru należącego do Kompanii Piwowarskiej. Sodexo będzie odpowiadać za jego kompleksową obsługę techniczną w Białymstoku, biorąc odpowiedzialność za serwis i konserwację infrastruktury technicznej.

Rozpoczęcie współpracy światowego lidera w dziedzinie usług poprawiających jakość życia z legendarnym browarem to jeden z dwóch większych noworocznych kontraktów podpisanych przez Sodexo na obsługę techniczną nieruchomości. Od stycznia świadczyć będzie swoje usługi na terenie obiektów sklepowych i biurowych, należących do firmy odzieżowej H&M.

– Trudno wyobrazić sobie lepszy początek roku. Zaufanie ze strony tak silnych i rozpoznawalnych marek potwierdza, że firma Sodexo oferuje od 25 lat usługi na najwyższym poziomie. Każdy nowy projekt daje nam energie do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. To wielka odpowiedzialność, a zarazem  kolejna próba dla naszych zespołów – mówi Norbert Ślusarczyk, segment director corporate hard FM Poland w Sodexo Polska

Sodexo Polska świadczy usługi na rzecz Browaru Dojlidy począwszy od 1 stycznia 2019 r.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.