Sodexo ze smakołykami dla św. Mikołaja

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, sieć rozszerza swoją ofertę restauracyjną o pierniki i rozgrzewające herbaty zimowe. Asortyment świąteczny będzie dostępny w grudniu i styczniu w blisko 60 lokalach Sodexo w całej Polsce.

Jak mówi tradycja – Świętemu Mikołajowi , który odwiedza domostwa, by pozostawić prezenty, wypada przygotować rozgrzewający poczęstunek. Sami obdarowywani też lubią w okresie zimowym poczuć smaki dzieciństwa i skosztować świątecznych smakołyków. Z myślą o Mikołaju i wszystkich na niego oczekujących, Sodexo Polska włącza do swojej oferty restauracyjnej okolicznościowe pierniki, a także – począwszy od stycznia – herbaty z korzennymi przyprawami i owocami. Wypiekane na miejscu przez kucharzy Sodexo pierniki będą sprzedawane pojedynczo, jak i w zestawach – co sprawia, że stanowią one słodki deser na co dzień, ale i udany prezent mikołajkowy lub świąteczny. Oferta kierowana jest nie tylko bezpośrednio do konsumentów, ale również do firm – gdzie odświętnie opakowane pierniki mogą stanowić drobną mikołajkową niespodziankę, czy słodki akcent na wigilijnym spotkaniu firmowym.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wysokojakościowe herbaty z dodatkami, takimi jak: pomarańcze, kardamon, goździki, czy cynamon – zapewniające naturalne rozgrzanie organizmu, a także zwiększające odporność – będą serwowane gościom restauracji Sodexo w styczniu 2019 r. Napoje te będą wpisywały się w sezonowe menu rozgrzewające zaplanowane na początek Nowego Roku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.