Sofitel Wrocław Old Town z nowym dyrektorem

Udostępnij artykuł
Specjalista z wieloletnim doświadczeniem hotelarskim, właśnie objął stanowisko dyrektora generalnego w Sofitel Wrocław Old Town. Andrzej Kleeberg zastąpił Carla Artmanna, który będzie teraz zarządzał hotelem Sofitel Hamburg Alter Wall.

Andrzej Kleeberg z branżą hotelarską związany jest od blisko 15 lat, w tym 5 lat doświadczenia zdobywał za granicą. Pierwsze swoje kroki w branży turystycznej stawiał pracując w małym, prywatnym hotelu w Szkocji, nad samym jeziorem Loch Ness. Z francuską siecią Accor, do której należy hotel Sofitel we Wrocławiu, związany jest od ponad 10 lat. Zaczynał w hotelu Ibis Poznań Centrum, później przenosząc się z powrotem do Szkocji, gdzie podjął pracę w Novotelu Edinburgh Centre. Po paru latach powrócił do kraju, gdzie swoje zawodowe szlify kontynuował w Novotelu Poznań Centrum, a następnie w legendarnym Sofitel Grand Sopot. Od maja 2016 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town, a teraz przejmuje stery jako dyrektor generalny. Jest również absolwentem zeszłorocznej edycji prestiżowego programu International Hospitality Management Program.

Andrzej z wielkim zamiłowaniem koordynuje pracę ludzi – od zawsze potrafił tworzyć fantastyczny zespół, którym doskonale zarządza.

– Hotelarstwo to dla mnie przede wszystkim pasja, nie praca. Zawsze dzielę się nią z moim zespołem i staram się zarażać swoim optymizmem tak, aby pracownicy czerpali przyjemność z tego co robią, bez względu na działy czy stanowiska na jakich pracują – mówi Andrzej Kleeberg.

Swój wolny czas poświęca głównie rodzinie – swojej córce i dwóm synom. Kocha podróżować i odkrywać nowe miejsca, w przeszłości odbył roczną podróż po Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii. Uwielbia gotować i pasjonuje się fotografią.   

ŚWIAT HOTELI WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.12.2018
Aktualizacja: 13.12.2018