Specjalistyczne targi pracy a planowanie kariery

Udostępnij artykuł
Dokładnie za miesiąc, 19 października 2018 r., specjalistyczny portal rekrutacyjny HOTELCAREER organizuje w Warszawie RECRUITING DAYS – targi pracy dla  hotelarstwa, gastronomii i turystyki. Na naszym rynku będzie to pierwsza odsłona wydarzenia, które już od 10 lat pomaga łączyć pracodawców i pracowników, najpierw na rynku niemieckim, a później również na austriackim. Polska edycja została objęta patronatem przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego.

Już 25 wystawców poszukujących wyspecjalizowanych pracowników potwierdziło swoją obecność. Zgodnie z domeną działania portalu HOTELCAREER, przeważają wśród nich sieci hoteli, których pojawi się aż 18. Branża hotelowa zostanie uzupełniona przez pracodawców z branży turystycznej oraz gastronomicznej, a dodatkowe urozmaicenie stanowić będzie lokalizacja ofert. Część wystawców reprezentować będzie zagraniczne rynki pracy, a to oznacza, że możemy liczyć na interesujące oferty z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Wśród zagranicznych przedstawicieli branży hotelowej zobaczymy firmy
takie jak: Aldiana, Brune & Company, DEKRA Congresshotel Wart, Gerberhotels, Hyatt Hotels, Motel One, ROBINSON, czy Roomers Baden-Baden.

Nie zabraknie też lokalnych przedstawicieli branży – w gronie reprezentantów polskiego sektora hotelarskiego znajdą się:

  • Grupa Hotelowa Orbis i Accor Hotels
  • Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
  • Hotel Narvil
  • Louvre Hotels Group
  • Marriott International
  • Radisson Hotel Group
  • Satoria Group
  • Syrena Hotels
  • Vienna House

Dodatkowych wrażeń dostarczą firmy oferujące pracę na statkach: (Astral Limited, G&P Cruise Hotel Management, A-ROSA, Scenic Luxury Cruises & Tours oraz sea chefs), firmy cateringowe (Genuss & Harmonie) oraz biura podróży (Coral Travel Poland).

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Zaproszeni zostali m.in. uczniowie warszawskich szkół branżowych, kandydaci zarejestrowani w HOTELCAREER oraz specjalistyczne grupy i stowarzyszenia. Pierwsza odsłona RECRUITING DAYS w Polsce zapowiada się bardzo intensywnie i już
teraz wiele wskazuje na to, że będzie kontynuowana w kolejnych latach – prawdopodobnie nie tylko w Warszawie.

Wysoki poziom specjalizacji wydarzenia sprawia, że udział w nim może stać się bardzo cennym doświadczeniem – dzięki uczestniczeniu w zaplanowanych prelekcjach, osobistym rozmowom z wystawcami, czy odwiedzeniu Strefy Dobrego CV – w której każdy będzie mógł poddać swoje dokumenty aplikacyjne profesjonalnej ocenie. Informacje zebrane przez uczestników podczas 5-godzinnego spotkania mogą mieć nieocenioną wartość przy planowaniu kariery.

Tegoroczne targi odbędą się na piętrze konferencyjnym hali H2 na terenie EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w godzinach 10:00 – 15:00. HOTELCAREER serdecznie zaprasza każdego, kto planuje rozpocząć karierę w branży hotelowej, gastronomicznej lub turystycznej do poszerzenia własnej wiedzy o rynku pracy dzięki wizycie na polskiej premierze RECRUITING DAYS.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.09.2018
Aktualizacja: 19.09.2018