Syreni Śpiew – grand opening już w ten weekend

Popularny klub powraca na mapę stolicy w nowej odsłonie i lokalizacji. Na 7 września zaplanowano oficjalne otwarcie lokalu, który znajduje się na terenie Centrum Praskiego Koneser.

Syreni Śpiew będzie czynny siedem dni w tygodniu. Lokal jest czteropoziomowy i znajdują się w nim cztery bary i trzy sceny oraz ogród. Dzięki obecności neapolitańskiego pieca do menu trafią pizze, ale również będzie można spróbować dań kuchni śródziemnomorskiej.

Poniżej tygodniowy rozkład wydarzeń:

Poniedziałek X Stand-Up Polska
Wtorek X Resort Komedii
Środa X Burlesque Show / The Blu Mantic Show (*Naprzemiennie) oraz X Burlesque Show / Music Show (*Naprzemiennie)
Czwartek X Saxy Aperitivo
Piątek I Sobota X Let’s Start The Real Party
Niedziela X Garden Chill

W rozmowie z nami Hubert Karsz, dyrektor generalny Grupy Warszawa, do której należy Syreni Śpiew, mówił: – Zrewitalizowany Plac Konesera, jest magicznym miejscem, przepełnionym artystycznym duchem. Warszawska Praga to jeszcze swojego rodzaju niedoceniona enklawa kultury, na rangę najbardziej rozwiniętych miast świata. Dla nas jednak najważniejsze jest to, by ponownie odtworzyć atmosferę i klimat dawnego Syreniego Śpiewu. O sukcesie tego miejsca zadecydowali ludzie, którzy je sami tworzyli, a nie cztery ściany, konkretna bryła. To właśnie dla tych samych ludzi ponownie otwieramy to miejsce. Nowa odsłona to połączenie whisky baru z ofertą gastronomiczną i klubową, wzbogaconą o artystyczno-kulturalny kalendarz wydarzeń. Formuła działania mocno się poszerzy. Syreni Śpiew Koneser, będzie czynny siedem dni w tygodniu i to od wczesnych godzin śniadaniowych. Nawiązujemy bardzo dużo współprac dotyczących wydarzeń kulturalno – artystycznych. Poczynając od wystaw i wernisaży, paneli dyskusyjnych – to będzie nasz początek każdego tygodnia – kończąc na wielkich show na trapezie, czy szarfach, a także bourlesqua czy boylesqua w wydaniu, jakiego jeszcze Polska nie widziała.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – SIERPIEŃ-WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione