Telepizza na PizzaPortal.pl

Udostępnij artykuł
Serwis poszerza grono lokali dostępnych na platformie o lubianą sieć pizzerii z hiszpańskim rodowodem, która oferuje blisko 70 restauracji w 35 miastach. Dzięki temu PizzaPortal.pl staje się numerem 1 w Polsce posiadającym w ofercie największą liczbę sieci restauracyjnych.

Telepizza to kolejna międzynarodowa marka, która dostępna jest na PizzaPortal.pl. Jest siecią typu casual dining od 1992 roku, dostarczającą dania w niemal 70 miastach w całej Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1300 lokali, a poza Polską, jest obecna także w Hiszpanii, Chile, Portugalii, Kolumbii, Peru czy Chinach.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wyróżnikiem Telepizzy jest świeże ciasto, na bazie którego powstaje pizza. Jest ono codziennie wyrabiane według pilnie strzeżonej receptury z najwyższej jakości mąki, bez dodatku konserwantów i polepszaczy. W menu restauracji znaleźć można również dania, które idealnie uzupełniają bazową ofertę – począwszy od rozmaitych starterów, makaronów i chrupiącego kurczaka, aż po zdrowe i pyszne sałatki.

– Cieszymy się, że Telepizza dołączyła do oferty PizzaPortal.pl i uzupełniła portfolio dużych i znanych sieci restauracyjnych dostępnych na platformie. Doskonale rozumiemy potrzebę konsumentów, by dostarczyć im dobrej jakości, gorącą pizzę w wybrane miejsce. Już od blisko 30 lat Telepizza ma wpisaną w DNA marki dostawę jedzenia, co czyni tę sieć atrakcyjną dla naszych klientów” – komentuje Tomasz Lipiński, dyrektor marketingu PizzaPortal.pl.

W efekcie dołączenia Telepizzy do grona marek dostępnych na PizzaPortal.pl, platforma stała się nr 1 pod względem liczby dostępnych ogólnopolskich sieci. PizzaPortal jest jedynym serwisem agregującym oferty wielu restauracji, gdzie dostępna jest Telepizza.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 06.11.2018
Aktualizacja: 06.11.2018