Warszawa: Niedługo rusza Stolica Lodów i Pączków

Udostępnij artykuł
Dotychczas goście – od 2017 roku – mieli okazję odwiedzać Stolicę Lodów przy ul. Batalionów Chłopskich 75 oraz Stolicę Pączków przy ul. Pełczyńskiego 14 w Warszawie. Na 16 lutego zaplanowano otwarcie kolejnego miejsca – Stolicy Lodów i Pączków, w której będzie można skosztować smakołyków serwowanych w tych dwóch lokalach. Stolica Lodów i Pączków znajduje się przy ul. Przy Agorze 26.

Nowy lokal zaserwuje pączki, lody, kawę, herbatę, ciasta, Milkshakes, świeżo wyciskane soki czy gorącą czekoladę. Na dzień otwarcia przygotowano wiele atrakcji oraz zniżek. Dotychczas działające lokale funkcjonują bez zmian.

Stolica Lodów produkuje lody naturalne metodą tradycyjną tylko z najwyższej jakości składników. W swojej ofercie posiada ponad 200 różnych smaków lodów – klasyczne, wytrawne, vege, alkoholowe oraz bez cukru.  Lokal posiada własne zaplecze produkcyjne składające się z najlepszych, najwyższej jakości maszyn produkcji włoskiej, które są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu lody mają nie tylko wspaniały, wyrazisty smak, ale także mają delikatną, kremową konsystencję, co wyróżnia je na tle konkurencji. Komponenty wybierane do wyrobów są zawsze najwyższej jakości, świeże i pełne smaku. Pełnotłusta śmietanka i świeże mleko to podstawa naszych receptur.

Z kolei w Stolicy Pączków w menu można znaleźć różne wersje deserów na bazie z równo naszych lodów, jak i pączków, a także kompozycje obu tych produktów. MilkShakes, pączki z bitą śmietaną, czy z lodami to tylko część propozycji. Dla fanów naleśników przygotowano różne wersje tego specjału: na słodko i na wytrawnie, razem ponad 15 pozycji. Zaplecze produkcyjne wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt, co pozwala na kontrolę na każdym etapie produkcji – od wsypania mąki do mieszalnika, przez formowanie pączków i smażenie oraz obracanie wszystkich pączków na raz w smażalniku, aż do nadziania ich zawsze identyczną ilością nadzienia oraz staranne polanie pączków lukrem.
SWEETS & COFFEE – Grudzień 2018
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.01.2019
Aktualizacja: 30.01.2019