Warszawa: Syreni Śpiew w nowej lokalizacji już w marcu

Udostępnij artykuł
Grupa Warszawa, do której należy marka Syreni Śpiew, po długiej przerwie, ponownie otworzy klub po tym szyldem. Tym razem na lokalizację wybrano Centrum Praskie Koneser, a otwarcie zaplanowano na marzec.

Syreni Śpiew podbił warszawską mapę klubową w okresie działalności w słynnym pawilonie przy ul. Rozbrat. Jednak w 2017 roku, po kilku latach działalności, klub zamknięto. Teraz Syreni Śpiew ponownie będzie tętnił życiem. Jak poinformowano na Facebooku, lokal w Koneserze będzie składał się z czterech poziomów oraz zostanie wyposażony w niezależne nagłośnienie. Elementami wyposażania będzie, m.in. przeszklony dach i lustra weneckie. Grupa Warszawa wynajmie 580 mkw. powierzchni w rewitalizowanym budynku G.

Grupa Warszawa jest znana z oryginalnych konceptów kulturalno-gastronomicznych na mapie stolicy, które wykorzystują i podkreślają piękno architektury oraz czerpią inspiracje z polskiej tradycji.  Swój pierwszy lokal Warszawa Powiśle Grupa otworzyła w 2008 roku, a obecnie może poszczycić się imponującym portfolio barów, klubów i restauracji.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Koneser, realizowany wspólnie przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development, będzie pierwszym w Polsce, wielofunkcyjnym centrum lifestyle, zlokalizowanym w sercu warszawskiej Pragi w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej. Obiekt połączy w sobie bogatą historię kulturalną dzielnicy – która zajęła czwarte miejsce w rankingu 23 europejskich dzielnic wartych odwiedzenia. Dawna Warszawska Wytwórnia Wódek tętni życiem przez cały rok, oferując gościom, pracownikom i mieszkańcom szeroką ofertę handlowo-usługową oraz wydarzenia kulturalne. 30 proc. z 21,8 tys. mkw. powierzchni handlowej zajmą lokale gastronomiczne, serwujące dania z różnych kuchni świata oraz kawiarnie i kluby.

– Warszawa jest fantastycznym miastem, ma niesamowity klimat. Na tle innych stolic europejskich wyróżnia się niezwykłą dynamiką – to co w innych stolicach rozwijało się latami, w Warszawie dzieje się z miesiąca na miesiąc. Tu można spełniać marzenia i my je spełniamy. Naszą misją jest zmiana świadomości ludzi oraz przestrzeni, w jakiej funkcjonujemy. Przesuwamy granicę, tak aby nasi goście i klienci poznawali za każdym razem coś nowego. Chcemy, aby każdy mógł cieszyć się chwilą przy wykorzystaniu wszystkich swoich zmysłów. Naszym nowym projektem w Koneserze chcielibyśmy wpisać się w unikalną atmosferę warszawskiej Pragi – komentował Norbert Redkie z Grupa Warszawa.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że Grupa Warszawa stawia na Konesera. Koneser zapewnia przestrzenie, w których doskonale sprawdzą się unikalne koncepty, łączące gastronomię z wydarzeniami artystycznymi. Projekt Grupy Warszawa będzie doskonałym uzupełnieniem naszej oferty, adresowanej do wszystkich chcących miło spędzić wolny czas. Czekamy na warszawiaków, turystów zainteresowanych odkrywaniem Pragi, coraz bardziej popularnej także wśród gości z zagranicy, czy wreszcie przedstawicieli kreatywnego biznesu – mówił Mariusz Kozłowski, prezes zarządu Liebrecht & wooD Poland.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 23.01.2019
Aktualizacja: 23.01.2019