Właścicielka I love Juice panelistką XVI Food Business Forum 2018

Ewelina Fabisiak, restauratorka, właścicielka dwóch lokali, weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt.: „Zysk, oszczędność, optymalizacja – zarządzanie poprzez koszty”. Najważniejsze w Polsce spotkanie restauratorów odbędzie się już 24 września w Sheraton Warsaw Hotel.

Restauratorka od ponad trzech lat, z wykształcenia prawnik i dietetyk. Cztery lata temu postanowiła spełnić swoje marzenie i podjęła decyzję o zupełnej przemianie życia. To wtedy skacząc na głęboką wodę, otworzyła wymarzoną restaurację I Love Juice. Miejsce, w którym jakość produktu, miłość do świadomych wyborów żywieniowych, radość płynąca ze smaku i zgodności z kalendarzem natury jest codziennie serwowana gościom. Obecnie I Love Juice posiada już dwie lokalizacje: Wilanów i Saska Kępa. Daje to właścicielce, jeszcze więcej przestrzeni do dzielenia się radością chwili, miłością do jedzenia i dbaniem o doznania gości, krzewieniem zdrowych wyborów, uświadamiania, jak wspaniale jest dbać o swój organizm i uczyć się go rozumieć. Ewelina Fabisiak wierzy, że restauracja to nie tylko miejsce, gdzie można jeść, ale też miejsce, które już od progu w każdym szczególe czeka na gościa, by zadbać o wspólny czas z najwyższym zaangażowaniem i szczerością.

TEGOROCZNA EDYCJA FOOD BUSINESS FORUM 2018
24 WRZEŚNIA, SHERATON WARSAW HOTEL!

BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in. czasopism Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee oraz portalu www.horecanet.pl serdecznie zaprasza wszystkich restauratorów do udziału w najważniejszym w Polsce spotkaniu przedstawicieli branży XVI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2018, któremu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu Food Business Awards 2018.

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Food Business Awards 2018 i Supplier of the year
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień


Dzięki takim imprezom cyklicznym  jak Food Business Forum mogą spotykać się ludzie z różnych biznesów oraz form aktywności gastronomicznej mając możliwość wymiany doświadczeń, a także posłuchania restauratorów, którzy odnieśli spore sukcesy w tej branży.

Krzysztof Janiszewski
współwłaściciel Senses Restaurant (Zdobywcy Gwiazdki Michelin)


Jestem pod wrażeniem organizacji tego wydarzenia. Widzę naprawdę duży profesjonalizm. Podczas Food Business Forum spotykają się przedstawiciele z bardzo różnych obszarów rynku gastronomicznego.

Bartek Kraciuk
współwłaściciel Grupy Warszawa

WWW.FOODBUSINESSFORUM.COM

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.