WORLD PICTURE 360 – Rozlicz projekt w ratach po 500 zł miesięcznie

Udostępnij artykuł
Wiemy, jak ważna jest w obecnych czasach dobra reklama, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom hoteli i oferujemy spłatę naszych projektów w ratach po 500 zł miesięcznie, jednocześnie oferując najwyższą jakość naszych usług.

W dzisiejszych czasach trzeba wyróżniać się z tłumu, dlatego panoramy sferyczne oraz wirtualne spacery to najlepszy sposób prezentacji danego miejsca w internecie. Panoramy sferyczne w odróżnieniu od tradycyjnych fotografii nie są ograniczone żadnym kadrem. Dają internaucie możliwość swobodnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, co daje realistyczne poczucie atmosfery danego miejsca. Osoby korzystające z tej technologii mają wręcz nieodparte wrażenie jakby były tam „na żywo”. Klienci z całą pewnością docenią taki sposób prezentacji Państwa oferty i na pewno chętniej z niej skorzystają.

Wychodząc naprzeciw branży hotelarskiej zmagającej się z problemami w tym sezonie, stworzyliśmy idealną ofertę na ten czas. Nie tylko umożliwiamy spłatę projektu w systemie ratalnym po 500 zł miesięcznie, ale przygotowaliśmy również specjalne rabaty dla naszych klientów.

Tworzymy kompleksowe rozwiązania dla Twojego obiektu
WIRTUALNE SPACERY

Hotel INX DESIGN
Hotel BLUE DIAMOND
Hotel Novotel Wrocław City
Apartamenty STRADOM 15

FOTOGRAFIA WNĘTRZ
FILMY PROMOCYJNE

Testa Sopot

Bayjonn Sopot

Wirtualny spacer 3D w wizytówce firmy

Firma, która idzie z duchem czasu i rozszerza swoją prezentację w mapach Google o wirtualny spacer 3D bez wątpienia poprawia swoją opinię wśród swoich potencjalnych klientów. Postrzegają oni bowiem dane przedsiębiorstwo jako rzetelne oraz postępujące z klientami uczciwie. Wirtualny spacer sprawia, że firma przestaje jawić się internautom jako miejsce nieznane, a zamiast tego korzystając z nowoczesnych narzędzi internetowych, buduje swoją renomę już od pierwszego kontaktu za pośrednictwem zdobyczy współczesnej technologii.

Z pewnością wirtualny spacer 3D umieszczony w ramach prezentacji firmy w mapach Google przekłada się na dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów. Konwencjonalne formy reklamy, jak chociażby ulotki, banery promocyjne czy też ogłoszenia w prasie nie są w stanie tak mocno przemówić do internautów szukających wszelkich usług online, jak właśnie wirtualny spacer. Może się również okazać, że za pośrednictwem tego narzędzia trafią do hotelu osoby, które z pewnością nie natrafiłyby na naszą ofertę za pomocą innych kanałów.

Promocja hotelu za pomocą wirtualnego spaceru

Każdy hotel, nieważne o jakim standardzie, posiada galerię zdjęć pokazującą wnętrza i atrakcje oferowane przez dany obiekt. I bardzo dobrze, bo to jedna z najlepszych metod zaprezentowania klientowi oferty hotelowych usług. Wirtualny spacer posiada jednak jedną zaletą, której nie posiadają żadne zdjęcia reklamowe, nawet najlepsze, wykonane przez profesjonalnego fotografa. Otóż wirtualne spacery mają możliwość pokazania potencjalnemu klientowi całego hotelu jako trójwymiarowego obiektu, dzięki czemu klient może zorientować się w wygodnym rozkładzie przestrzeni, jakie obiekt posiada. Dzięki temu łatwiej zachęcić klienta do zdecydowania się na skorzystanie usług hotelu, ponieważ klient posiada pełniejszy i bardziej wiarygodny obraz hotelu. A skoro mowa o wiarygodności, to warto wspomnieć o jeszcze jednej ciekawej kwestii.

Zastosowanie wirtualnego spaceru na stronie internetowej pozwala na zwiększenie zaufania klienta od oferty hotelu. Dzieje się tak ponieważ klient może praktycznie na własne oczy zobaczyć, że wszystkie oferowane atrakcje i usługi rzeczywiście istnieją – zostały osadzone w przestrzeni i widać, że ich standard odpowiada opisowi zawartym w ofercie.

Więcej informacji na www.worldpicture360.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.07.2020
Aktualizacja: 14.07.2020