Wystartował Smile & Wine by Zdrowa Krowa

Udostępnij artykuł

To nowy koncept w portfolio marki i miejsce dla miłośników wina i dobrego jedzenia. Smile & Wine by Zdrowa Krowa wyróżniają nowe, nieoczywiste aranżacje lokali, które powstają w ciekawych miejscach na deweloperskiej mapie Polski. Pierwszy punkt wystartował w Bielsku-Białej.

Smile&Wine Bielsko-Biała znajduje się w znanym wszystkim mieszkańcom i nie tylko budynku Cavatina Hall. Jest to miejsce odpowiednie na spotkania biznesowe, towarzyskie, a także imprezy firmowe czy okolicznościowe. Na co dzień sprawdzi się też na lunch oraz spotkania ze znajomymi czy kontrahentem lub po prostu w gronie rodzinnym.

Naszym celem nadal jest dostarczanie najwyższej jakości steków i dań głównych w naszych restauracjach. Nasz flagowy produkt to najwyższej jakości wołowina. Steki i burgery z naszego menu pochodzą z mięsa byków rasy highland. Mięso to charakteryzuje się wysokimi walorami kulinarnymi. Jest soczyste i marmurkowate, ma mało tłuszczu okrywowego, a także niską zawartość cholesterolu. Bydło żywione jest tylko trawą. Ich życie przebiega bez dodatkowego stresu. Współpracujemy z lokalną, ekologiczną hodowlą spod Opola, która dba o najwyższą jakość oraz najlepsze traktowanie byków – mówi Robert Kuc, CEO Zdrowa Krowa.

Kolejne restauracje w koncepcie Smile & Wine by Zdrowa Krowa powstaną już niebawem w miejscach takich jak Stara Poczta Gliwice, Olivia Business Centre Gdańsk, a takiże Fuzja Łódź.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec – kwiecień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione