Zmarł Krzysztof Melon, prezes zarządu i współzałożyciel firmy Koree

Spółka, której szefował od ponad 18 lat, poinformowała o śmierci prezesa za pośrednictwem Facebooka. Krzysztof zmarł 12 kwietnia 2020 r. Trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Firma Koree jest pogrążona w żałobie, łącząc się w ogromnym smutku z Rodziną. Najlepszego Prezesa, Przyjaciela i Kolegę żegnają Zarząd i Pracownicy firmy Koree – czytamy w oficjalnej informacji i dołączamy się do tych kondolencji.

Firma Koree Sp. z o.o. powstała w 2003 roku w Warszawie i od samego początku Krzysztof Melon pełnił w niej funkcję prezesa zarządu. W tym momencie spółka jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne.

Koree Sp. z o.o. specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami m.in. McDonald’s, Burger King, Dominos Pizza, Pizza Hut, KFC, North Fish, Circle K, Amic Energy, Unimot, Żabka, Jeronimo Martins, Cukiernia Sowa, wieloma innymi supermarketami, kawiarniami, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi. Partnerami firmy są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.