Accor uruchomił stronę “Apartments & Villas”

Udostępnij artykuł
Witryna jest poświęcona poświęcona wynajmowaniu prywatnych rezydencji i obiektów hotelowych na dłuższy pobyt. Oferta dostępna jest już w ponad 350 miejscach na świecie. Witryna „Apartments & Villas” udostępnia ponad 50 tys. apartamentów, willi i domków operujących pod 15 markami z portfolio Accor (w tym Adagio, Mantra i Hyde Living). Oferuje  także prywatne rezydencje w ramach zarządzanych programów wynajmu (Raffles Residences, Banyan Tree Residences, Delano Residences, Fairmont Residences, SLS Residences, itp.). Na portalu dostępne są również prywatne nieruchomości na wynajem (onefinestay).

Kryzys spowodowany pandemią wirusa Covid-19 zmienił nasz sposób życia, pracy i podróżowania. Segment markowych rezydencji, łączących specyfikę prywatnych domów z luksusowym brandingiem oraz kompleksowym menu usług hotelarskich/ mieszkaniowych, okazał się bardzo oporny na tę sytuację. Wykazując się coraz bardziej zróżnicowaną ofertą i rekordowym rozwojem, w ciągu dziesięciu lat sektor ten wzrósł o 170 proc. i pomimo trudnej sytuacji, rok 2020 powinien być kolejnym rekordowym, biorąc pod uwagę otwarcie ponad 100 dodatkowych obiektów. Jak wynika z opublikowanego niedawno raportu Savills „Spotlight on Branded Residences 2020”: Widzimy rosnący popyt na lokale przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, ponieważ konsumenci szukają miejsca zapewniającego większą prywatność i samowystarczalność oraz oferującego dodatkową przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz apartamentu – mówi Riyan Itani, szef Savills International Development Consultancy.

Według Savills International Development Consultancy jedna trzecia światowych rynków zanotowała zwiększone zainteresowanie wśród osób, które chcą poszerzyć swoje standardowe miejsca zamieszkania o dodatkowe obiekty. Rosnące  zapotrzebowanie na przestrzeń życiową, w połączeniu z wzmacniającym się trendem pracy zdalnej, może być impulsem do rozwoju nowych ośrodków wypoczynkowych. Globalne trendy wskazane przez Savills znajdują odzwierciedlenie w szybkim rozwoju portfolio rezydencji działających w ramach marek Accor. Grupa prowadzi obecnie 30 nowych projektów budowy rezydencji na całym świecie, a kolejnych 70 jest w trakcie realizacji. Wzrost ten był szczególnie wyraźny w segmencie marek lifestylowych, którego liderem pod względem ekspansji jest SLS Residences. Accor obsługuje już sześć obiektów o charakterze lifestylowym, a kolejne 18 jest w fazie rozwoju. W wielu przypadkach nabywcy markowych rezydencji decydują się na udostępnienie swoich obiektów w ramach zarządzanego programu wynajmu.

JUŻ WKRÓTCE
RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

Na stronie internetowej Apartments & Villas goście mogą bez obaw rezerwować w pełni wyposażone apartamenty, wille i domy, korzystając ze wszystkich zalet programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless oraz wykorzystać większą elastyczność jak również i bezpieczeństwo dzięki nowej polityce anulowania, zintensyfikowanym środkom higieny, a programowi ALLSAFE.

Uruchomienie strony internetowej Apartments & Villas pokazuje naszą ambicję do tworzenia ofert i rozwiązań odpowiednich dla segmentu hoteli dostosowanych do dłuższych pobytówmówi Jeff Tisdall, Senior Vice President Development, Residential and Extended Stay. Jest  to również ważny kamień milowy dla naszych partnerów inwestycyjnych, gości oraz właścicieli prywatnych rezydencji, który wzmacnia pozycję grupy Accor jako lidera w segmencie hoteli na dłuższy pobyt i rezydencji markowych” – dodaje.

Witryna Apartments & Villas odzwierciedla nasze nieustające zaangażowanie w innowacje i dopasowanie się do zmieniających się potrzeb podróżniczych, pozwalając naszym klientom odkrywać niesamowite lokalizacje na całym świecie dostępne teraz na jednej platformie. Oferta Accor gwarantuje wyjątkowe wrażenia z podróży, łącząc poczucie przestrzeni, komfortu i prywatności domu wynajmowanego na weekend, wakacje lub do pracy, z wygodą usług hotelowych marek Accor oraz korzyściami programu lojalnościowego – podkreśla Yassine Hachem, Vice President Guest Digital Product.

Markowe rezydencje – prywatne apartamenty, wille lub domki, które są zaprojektowane i obsługiwane zgodnie ze standardami uznanej na całym świecie marki i zazwyczaj znajdują się w pobliżu hotelu o tej samej marce (tj. Fairmont i Fairmont Residences). Bardzo często goście markowych rezydencji decydują się na wynajęcie domu w ramach zarządzanego programu wynajmu. Takie wynajmy łączą komfort luksusowego domu z szeroką gamą usług hotelowych. 

Marki eklektyczne

  • Fairmont Residences

Fairmont Residences pomogło zdefiniować koncepcję markowych rezydencji ponad dwie dekady temu – rozszerzając usługi legendarnych hoteli Fairmont na prywatne apartamenty, wille czy domki. Fairmont Residences wyznacza standardy luksusowego życia w swoich społecznościach, oferując wysoce spersonalizowaną obsługę oraz lokalnie inspirowany design. Położone w sercu najbardziej ekscytujących miast na całym świecie oraz w popularnych kurortach, obiekty Fairmont Residences są często wynajmowane na krótkie pobyty w ramach zarządzanego programu wynajmu. Domy biorące obecnie udział w programie Fairmont Residences można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej Apartments & Villas.

Hotele na dłuższy pobyt – hotele z pokojami gościnnymi zaprojektowanymi w stylu rezydencjonalnym, przeznaczone na pobyty od kilku nocy do kilku miesięcy. Portfolio hoteli Accor przeznaczonych na dłuższy pobyt obejmuje segmenty ekonomiczne, średniej klasy, premium i luksusowe, a ostatnio zostało rozszerzone o marki lifestyle’owe, takie jak HydeLiving oraz Mondrian Living.

  • Adagio

Aparthotel Adagio oferuje ponad 110 hoteli apartamentowych zlokalizowanych w centrach największych miast świata. Ciesz się wszystkimi wygodami i swobodą mieszkania z możliwością korzystania z dodatkowych usług. Od ponad 10 lat Aparthotel Adagio oferuje swoim gościom praktyczne, atrakcyjne apartamenty z obsługą, które łączą komfort i swobodę domu z zaletami szeregu usług. Marka posiada trzy serie: Adagio, nowoczesne apartamenty średniej klasy; Adagio access, przystępna oferta ekonomiczna; oraz Adagio premium, ekskluzywne rezydencje. Aparthotel Adagio jest europejskim liderem w dziedzinie apartamentów z oferowaną obsługą w centrach miast dostępnych dla każdego typu podróżnika.

  • Mantra

Hotele Mantra oferują luksusowe zakwaterowanie z ciepłym przyjęciem i są zlokalizowane w tętniących życiem miastach i ulubionych wakacyjnych miejscach. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy wypoczywasz z rodziną, z hotelami Mantra poczujesz się jak w domu. Z hotelami, kurortami i samodzielnymi apartamentami na wybrzeżu, a także i w mieście, zawsze znajdziesz idealną przestrzeń w idealnym miejscu. W całej Australii, Nowej Zelandii i Indonezji, bez względu na to, czy chcesz odpocząć i zrelaksować się podczas podróży służbowych, czy czekasz na więcej przyjemnych chwil na wakacjach, Mantra zapewni przestrzeń przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

  • onefinestay

onefinestay otwiera drzwi najlepszych domów i willi w najbardziej pożądanych miejscach na całym świecie. Willa przy plaży na Karaibach, kamienica w Nowym Jorku lub piękny dom w jednej z najpiękniejszych europejskich stolic – gdziekolwiek się wybierasz, każdy z nich jest starannie wybierany ze względu na swoją przestrzeń, charakter i wygodę.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

 

Opublikowano: 11.01.2021
Aktualizacja: 11.01.2021