Bakery Browary Warszawskie zaprasza na testowanie wypieków

Nowatorski koncept w stylu polsko – francuskich piekarni rzemieślniczych będzie funkcjonował na Woli. Na parterze budynku Biur przy Warzelni właściciele stworzą miejsce dla miłośników słodkich i słonych wypieków: chleby, bułki, bagietki, croissanty czy pain au chocolat. Przed otwarciem istnieje możliwość spróbowania wypieków w ramach codziennych degustacji przy Grzybowskiej 60. Otwarcie lokalu planowane jest w listopadzie.

Nasi goście na własne oczy będą mogli przekonać się, jak powstaje, rośnie i zarumienia się zdrowy chleb na naturalnym zakwasie. Codziennie czekać będzie na nich pyszne śniadanie, zbilansowany lunch oraz aromatyczna kawa i świeżo wyciskane soki. Ale w naszej piekarni na pierwszym planie znajdzie się oczywiście chleb – smaczny, pachnący, chrupiący – z różnego rodzaju ziarnami, pestkami, nasionami bogatymi w witaminy i minerały. Wszystko najwyższej jakości – mówi Bartek Rychcik, właściciel Bakery Browary Warszawskie.

Menu, jakiego jeszcze nie było

Goście Bakery Browary Warszawskie będą mogli spróbować autorskiego menu w polskim i francuskim stylu. Stworzy je szef kuchni, prawdziwy mistrz – Michał Paleta, który został również wspólnikiem całego przedsięwzięcia. 

Każdy, kto nas odwiedzi, będzie mógł rozkoszować się obłędnymi wypiekami. Michał jest prawdziwym magikiem i będzie dosłownie wyczyniał cuda na bazie francuskiego pieczywa – na słodko i na słono. Wiele produktów, np. kanapki będą personalizowane, więc o tym czym się wypełnią, zdecydują nasi goście. Nie zabraknie też polskiego chleba na tradycyjnym zakwasie – mówi Bartek Rychcik, właściciel Bakery Browary Warszawskie.

Dodaje też, że twórcy Bakery Browary Warszawskie czerpią przede wszystkim z dziecięcych doświadczeń – ze smaków i zapachów z ich rodzinnych domów. Ale inspiracji szukają także za granicą – we Włoszech, Francji czy Austrii, co z pewnością zauważą wszyscy, którzy odwiedzą nową piekarnię.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.