Bestsellery w duetach od Grycana

Deser czekoladowy z kremowym Cappuccino, szarlotka z kruszonką w towarzystwie aromatycznego Americano to tylko kilka propozycji, które od 5 września pojawią się w lodziarnio-kawiarniach w w specjalnej cenie 21,90 zł.

Przed nami złota polska jesień! Lubimy cieszyć się nią przy słodkich przysmakach i aromatycznej kawie, do czego zachęcamy również naszych Gości, oferując im ich ulubione lodowe kompozycje i ciasta w towarzystwie aromatycznej kawy. Desery Czekoladowy, Waniliowy i Truskawkowy oraz Szarlotkę z kruszonką i wegańską Szarlotkę z migdałami proponujemy połączyć z doskonałym Cappuccino lub Americano. Możliwości jest wiele i wierzymy, że każdy smakosz znajdzie w naszej nowej ofercie coś pysznego dla siebie – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

W najnowszej promocji Bestsellery w duetach znalazły się ulubione przysmaki gości lodziarnio-kawiarni skomponowane z aromatyczną kawą Cappucino lub Americano, przygotowywaną na bazie oryginalnej mieszanki wybranej osobiście przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów w rodzinnej włoskiej palarni w specjalnej cenie 21,90 zł.

W ofercie znalazły się:

Deser Czekoladowy – kompozycja lodów waniliowych oraz czekoladowych podawana
z bitą śmietaną, udekorowana waflową rurką wypiekaną i ręcznie zwijaną we własnych pracowniach cukierniczych.

Deser Waniliowy – lody waniliowe z polewą czekoladową i bitą śmietaną, podawane z kostką białej czekolady i chrupiącą, ręcznie zwijaną rurką waflową.

Deser Truskawkowy – kremowe lody waniliowe skomponowane z sorbetem z truskawek podawane z bitą śmietaną i polewą truskawkową, udekorowane truskawkami i rurką waflową.

Szarlotka z kruszonką na gorąco – prawdziwa, domowa szarlotka na kruchym cieście, podawana na gorąco z sosem cynamonowym, porcją lodów waniliowych i bitą śmietaną.

Szarlotka z migdałami na gorąco – wegańska szarlotka na kruchym cieście, posypana prażonymi płatkami migdałowymi, podawana na gorąco z sosem cynamonowym oraz porcją wegańskich lodów waniliowych.

Oferta Bestsellery w duetach obowiązuje  od 5 września do 30 października 2020 roku na miejscu i na wynos, we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.