Białystok: Restauracja Regiment zmienia się w Pracownie Prezentów Świątecznych i otwiera Delikatesy Traugutta

Rząd zdecydował o zamknięciu lokali gastronomicznych, z wyjątkiem sprzedaży posiłków na wynos. Ograniczenia dotyczą również restauracji hotelowych, które nie mogą przyjmować gości, a jedynie dostarczać posiłki bądź napoje do pokoi. Dopuszczona forma działalności nie rekompensuje niestety strat w przychodach.
fot. Maciej Nowakowski

Restauracja Regiment w Białymstoku wykorzystując doświadczenie oraz zaangażowanie pracowników, a przede wszystkim ich pasję do gastronomii otwiera w Restauracji – Delikatesy Traugutta oraz zamienia ją w Pracownie Prezentów Świątecznych.

fot. Maciej Nowakowski

Restauracja Regiment mieści się w zabytkowej willi z 1884 roku, to miejsce z historią. Otwierając w Restauracji Delikatesy Traugutta zdecydowaliśmy się wzbogacić historię tego miejsca i nadać jej kolejny wątek. To również nasza odpowiedź na obecną sytuację, która ogranicza funkcjonowanie restauracji – informuje Anna Narel, dyrektor Hotelu Traugutta3 & Restauracji Regiment.

fot. Maciej Nowakowski

Delikatesy Traugutta to miejsce, w którym będzie można kupić pachnące wędzonki, sery, chleby własnego wypieku oraz kulinarne specjały zamknięte w słoiku, wszystko przygotowane przez szefa kuchni restauracji Regiment. Asortyment wzbogacony zostanie również przez słodkie dzieła sztuki cukierniczki restauracji. Podczas zakupów będzie można wybrać wina rekomendowane przez sommeliera restauracji.

fot. Maciej Nowakowski

Święta to czas prezentów, chcieliśmy stworzyć coś unikatowego, niepowtarzalnego, aby móc podarować bliskim emocje. Przygotowaliśmy box’y prezentowe, w których zamknęliśmy smaki Podlasia pod strażą dziadka do orzechów, który symbolizuje magię świąt i jest symbolem naszej restauracji – dodaje Anna Narel.

fot. Maciej Nowakowski

Świąteczne box’y będą dostępne w Delikatesach Traugutta, można je również zamówić online, wysyłka prowadzona jest na terenie całej Polski (www.hoteltrauguttta3.pl). A już w ten weekend 5-6 grudnia Restauracja Regiment obchodzić będzie 2. urodziny i z tej okazji zaprasza gości na dwumetrową roladę makową, grzane wino, zimową herbatę oraz pierogi na wynos. Na dzieci czekać będzie stylizowane miejsce do zdjęć oraz gorąca czekolada.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.