Brooklyn Burgers&Steak zmienia się w Brooklyn House i stawia na dostawy

Restauracja wyspecjalizowana w burgerach i stekach, przechodzi rebranding, wprowadza nowości w menu i stawia na opcję delivery. Odświeżenie marki było planowane jeszcze przed zamknięciem wszystkich restauracji z powodu COVID-19. Obecnie Brooklyn House to dwa lokale w Warszawie, które mają zapewnić bezpieczne dostawy na terenie całego miasta.
Zmiany dostosowane do obecnie panującej sytuacji

Sytuacja związana z COVID-19 jest bardzo dynamiczna, zatem wszystkie zmiany muszą być stale dostosowywane do panującej sytuacji. Brooklyn House, pomimo planowanego wcześniej rebrandingu, postawił na wprowadzenie przynajmniej części zmian, które wychodzą naprzeciw zaistniałej sytuacji. W restauracji została wprowadzona nowa, skrócona karta menu, w której znajduje się kilka nowych pozycji opracowanych przez Filipa Głodka.

Obecnie są to dwa burgery tj. Spice me up oraz Portobello Road, które są przedsmakiem nowości, które będą pojawią się w regularnej karcie po ponownym otwarciu restauracji. W celu spełnienia wszystkich potrzeb klientów, została skrócona karta menu, w której znajdują się burgery cieszące się dotychczas największą popularnością, dwie nowe propozycje od Głodka oraz Cool Kids Menu, czyli propozycje dla najmłodszych. W karcie, poza daniami z wołowiny znajdują się również propozycje dla wegetarian tj. regularne burgery z serem halloumi oraz bakłażanem oraz w menu dziecięcym mini burger serowy.

Większy zasięg dostaw

Po sześciu latach obecności na rynku gastronomicznym, zaistniała sytuacja stanowi doskonały pretekst do wprowadzenia zmian i rozwoju dostaw. Pod tym kątem, restauratorzy zdecydowali się na otworzenie drugiego punktu w Warszawie, który odpowiada tylko i wyłącznie za produkcję. Mokotowska lokalizacja ma na celu sprawne obsłużenie dostaw w rejonie Mokotowa, Wilanowa, Służewa oraz Saskiej Kępy. Restauracja przy Rondzie ONZ odpowiada za wszystkie dostawy z Centrum, Woli, Żoliborza, Bemowa, Bielan oraz Pragi Południe, Bródna oraz Targówka.

Jedzenie z bezpieczną dostawą można zamawiać bezpośrednio w restauracjach oraz za pośrednictwem aplikacji UberEats, Glovo, Wolt, Royal Menu oraz Pyszne.pl.

Zasięg dostaw Brooklyn Delivery:
Zamówienia z Mokotowa dowożone są na Wilanów, Ochotę, Służew oraz Pragę Północ
Zamówienia z Centrum dowożone są na Wolę, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Targówek i Bródno.

Zamówienia telefoniczne: Mokotów – 784 750 427; Centrum – 577 344 500.

Więcej informacji na Facebooku oraz Instagramie Brooklyn House.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.