Browary Warszawskie: Otwarcie restauracji Roberta Lewandowskiego 4 października

Udostępnij artykuł
4 października od godz. 17:00 goście będą mogli po raz pierwszy odwiedzić SportsBar. Restaurację następnego dnia od 12:00.

Znany piłkarz we współpracy z Jackiem Trybuchowskim i Jerzym Krzanowskim otwiera lokal w nowej przestrzeni na warszawskiej Woli. Restauracja i sports bar zajmują cały budynek Warzelni. Za kreację karty odpowiada Tadeusz Muller.Jak poinformowano w social mediach przez pierwsze dni nie będą przyjmowane rezerwacje.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

NINE’s Restaurant & Sports

Koncept, o którym coraz głośniej w sieci, bo jednym z jego trzech głównych inwestorów jest Robert Lewandowski. Obok Jacka Trybuchowskiego – byłego członka zarządu spółki AmRest, prowadzącej ponad 2 tys. restauracji w 26 krajach świata (licencje m.in. na KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks) i Jerzego Krzanowskiego – jednego z najbogatszych Polaków, właściciela Grupy Nowy Styl.

To pierwszy taki koncept w Polsce, bo w jednym lokalu zostanie połączony sports bar, restauracja i przestrzeń eventowa. Warszawa to pierwszy z planowanych kilkunastu punktów w Polsce, później wyjście poza granice.

W Warzelni przy Browarach Warszawskich, lokal będzie posiadał aż cztery piętra użytkowe dla gości, o łącznej powierzchni prawie 1400 mkw. Do tego ogród.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.