Costa Coffee w Polsce z nowym prezesem

Stanowisko zajął Gordon Mowat. W zeszłym miesiącu z listy zarządu zniknął Tomasz Kruk i Andrzej Jackiewicz, a nowymi członkami zostali: Jane Carlin i Wojciech Skoczylas.

W ostatnim czasie w sieci Costa Coffee zaszło wiele zmian. Marka wprowadziła m.in. nowy styl w wystroju swoich kawiarni. Mowa o designie Spectrum, który wyróżnia się połączeniem elementów drewnianych z żywą roślinnością oraz złotymi akcentami. We wnętrzu dominują kolory: granatowy, szary oraz charakterystyczny dla marki Costa – Red. Na ścianach zawisły lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W kawiarniach nie mogło zabraknąć tematycznych grafik i instalacji artystycznych inspirowanych m.in. Latte Art.

Dużą popularnością wśród gości cieszą się kawomaty Costa Express, obecne w kilkuset punktach na stacjach paliw Shell oraz w sklepach Carrefour Express. Na rynku dostępne są puszki Ready-To-Drink z mrożoną kawą Costa Coffee. Można je kupić we wszystkich kawiarniach Costa, w punktach sieci Lagerdere, a także na wybranych stacjach Shell. Od września automaty z kawą Costa Coffee są dostępne także na siłowni.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.