Costa Coffee z kawami Home Edition

Oferta wariantów do domu obejmuje Signature Blend, Colombian Roast, The Bright Blend w ziarnach, w wersji mielonej lub w kapsułkach.

Sekretem nowych wariantów Signature Blend, Colombian Roast i The Bright Blend są wyselekcjonowane ziarna, których każda partia poddawana jest próbie smaku.

CO STAnowi o wyjątkowości Costa Coffee Home Edition?

Marka Costa Coffee powstała ponad pół wieku temu. Założyło ją dwóch Włochów – braci Bruno
i Sergio Costa, których marzeniem było serwowanie najlepszej włoskiej kawy w Londynie. Zanim jednak stworzyli swoją autorską kawę do espresso, która do dziś serwowana jest w kawiarniach na całym świecie, spróbowali aż 112 różnych mieszanek ziaren, aby stworzyć Mocha Italia. Dziś za wysoką jakość Costa Coffee odpowiadają ziarna, przy których produkcji zachowane są najwyższe standardy, którym jest w stanie sprostać jedynie 5 proc. upraw ze światowej produkcji. Wszystkie ziarna oznaczone są certyfikatem RFA (Rainforest Alliance) przyznawanym plantacjom odpowiedzialnym społecznie. Nad jakością kawy czuwa Gennaro Pelliccia, mistrz kawy Costa Coffee

Wyjątkowe doświadczenie z ulubionej kawiarni w Twoim domu

Wszystkie wersje Costa Coffee Home Edition są wypalane tak, aby sprawdziły się w domowych ekspresach ciśnieniowych, kawiarkach, ekspresach kapsułkowych czy przelewowych. Kawę Costa Coffee Home Edition można kupić przez internet, jak i w osiedlowych sklepach i marketach.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.