Druga restauracja Tokyo Sushi w Blue City

Udostępnij artykuł
Lokale pod tą marką są otwierane w centrach handlowych w Polsce, kucharze specjalizują się w kuchni japońskiej, a przede wszystkim sushi. Nowy lokal mieści się na drugim poziomie Blue City w strefie food court.

Goście siedzą na wysokich krzesłach wokół baru, skąd mogą wybierać przygotowane przez kucharzy sushi.  To właśnie tu jest najdłuższa ze wszystkich lokali Tokyo Sushi ponad 40-metrowa przenośna taśma z jeżdżącym sushi. W restauracji można również zjeść lunch z daniami na ciepło, a w weekend  przyjść na rodzinny obiad.

W tym roku obchodzimy 10-lecie powstania marki i postanowiliśmy uczcić to wydarzenie, otwierając drugą restaurację w Blue City. Nasza pierwsza restauracja, którą uruchomiliśmy tu w 2016 roku, cieszy się ogromnym powodzeniem. Otwarcie drugiej lokalizacji pozwoli nam na przyjęcie większej liczby osób, które do tej pory często oczekiwały na wolny stolikmówi Mariusz Rogowski, dyrektor generalny Tokyo Sushi.  

W Tokyo Sushi od 10:00 do 15:00 wydawane są lunche. W ofercie są też niedzielne pakiety promocyjne i specjalne zestawy dla dzieci. Restauracja proponuje Happy Hours, można również zamawiać dania na wynos www.tokyosushi.com.pl.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 02.09.2020
Aktualizacja: 02.09.2020