Burger Drwala ponownie w ofercie McDonald’s

Udostępnij artykuł
Chłodniejsze miesiące zwiastują powrót kultowej pozycji. W tym roku marka oferuje aż pięć odsłon kanapki: klasyczną z wołowiną, podwójną, z kurczakiem, na ostro lub nowość z dodatkiem sosu żurawinowego.

25 listopada do menu McDonald’s wrócił znany pogromca zimy. Miłośnicy różnorodnych połączeń smakowych z pewnością wybiorą nowość – burger Drwala z żurawiną. Tworzy go wołowina, ser, bekon oraz warzywa w towarzystwie przełamującego smak, lekko słodkiego sosu żurawinowego.

Na tradycjonalistów czeka burger w wersji klasycznej, a na miłośników mocnych wrażeń smakowych – Drwal na ostro z dodatkiem papryczki jalapeno i pikantnego sosu. W ofercie można znaleźć także Drwala z kurczakiem w panierce oraz Drwala Podwójnego z konkretną porcją grillowanej wołowiny.

Wraz z burgerem Drwala w ofercie McDonald’s pojawią się chrupserki z sosem żurawinowym oraz klasyczne desery w słodko-słonej odsłonie: shake i lody McFlurry o smaku Peanut Butter oraz ciastko o smaku słonego karmelu. Zimowa oferta McDonald’s dostępna jest w zamówieniach na wynos, dostawie oraz dla zmotoryzowanych na linii McDrive.  

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 26.11.2020
Aktualizacja: 26.11.2020