Eko dom Almette w Tatrach ma już właściciela

Za nami kolejna edycja wielkiej loterii. Miłośnicy produktu z całej Polski wzięli udział w zabawie, w której do wygrania były codzienne nagrody pieniężne i nagroda główna – urządzony „pod klucz” ekologiczny dom w sercu Tatr z widokiem na Giewont. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pani Anety Ciemięgi, która już w grudniu przekroczyła próg swojego nowego domu. Klucze przekazał laureatce urodzony w Zakopanem piosenkarz Stanisław Karpiel-Bułecka, który oprowadził laureatkę po inwestycji oraz opowiedział o okolicznych atrakcjach.

Projektanci, planując dom Almette postawili w tym roku na połączenie nowoczesności z innowacyjnymi eko-technologiami. Tak powstał EKO DOM – drewniany, całoroczny i pełen energooszczędnych rozwiązań, który stanowił nagrodę główną w piątej już wielkiej loterii Almette.

Jestem bardzo szczęśliwa! – powiedziała laureatka. Wysłałam tylko trzy kody z wieczek. Za pierwszym razem poprosiłam brata, żeby zarejestrował kod na stronie loterii. Zrobił to, ale powiedział, że i tak pewnie nie wygram, bo to nierealne. A tu proszę! Może to dzięki niemu wygrałam, bo los chciał mu przytrzeć nosa – z uśmiechem mówiła Pani Aneta.

Co zaskoczyło laureatkę w nowym domu? Nie będę ukrywała, że na żywo zrobił na mnie wielkie wrażenie. Jest większy i piękniejszy niż myślałam… i te niesamowite widoki! – powiedziała Pani Aneta. Zwróciłam również uwagę na to, że wszystko jest tak pięknie urządzone, wszystko idealnie skomponowane, pasujące do siebie, każdy detal. Widać, że projektant nad tym pracował i super, że zadbano o to, by dom był eko. Panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu na pewno pomogą zminimalizować koszty użytkowania.

JUŻ WKRÓTCE
RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

W tym roku przekazanie kluczy, z uwagi na trudną sytuację epidemiologiczną, przybrało inny charakter – zwyciężczyni towarzyszyli bliscy, siostra i brat z partnerką, a w domku pojawiła się minimalna liczba osób ze strony organizatora. Na miejscu czekała jednak niespodzianka. Prezes Hochland Polska – Piotr Kanuer, pojawił się na ekranie i w wideo rozmowie życzył Pani Anecie, aby szczęście, dzięki któremu wygrała cały czas jej towarzyszyło, a w swoim pięknym, nowym domu czuła się bardzo dobrze.

Nie obyło się bez wspaniałego tortu i przekąsek z serkiem Almette w roli głównej, które zostały przygotowane przez szefa kuchni i ambasadora marki Almette – Davida Gaboriaud.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.