Gemini Tychy poszerza słodką ofertę

Udostępnij artykuł
Oferta otwartego przed rokiem centrum handlowego wciąż się rozrasta. Centrum wynajęte jest już w ponad 98 proc., a w najbliższych tygodniach zadebiutuje tam kilka kolejnych nowych marek. W efekcie galeria będzie mieć już prawie komplet najemców. Do grona najemców dołączyła właśnie cukiernia Wisienka na torcie.

Lokalna marka, stworzona przez jednego z obecnych najemców centrum handlowego, zajęła lokal mający 43 m kw.

W ofercie cukierni znajdziemy m.in. domowe ciasta, torty, ciastka, desery lodowe i lody, sałatki owocowe i musy. Można także napić się kawy hiszpańskiej firmy Saula, herbaty, gorącej czekolady, a także bubble tea i koktajli.  W ofercie dostępne są także kanapki na zimno i na ciepło. Wszystkiego można spróbować na miejscu lub kupić na wynos – informuje właściciel lokalu.

– Nowy lokal uzupełnia już zastaną ofertę gastronomiczną, ale także spożywczą. Dzięki Wisience na torcie klienci Gemini Park zyskują dostęp do bardzo szerokiej i urozmaiconej oferty cukierniczej, a także kolejny ciekawy punkt na mapie centrum, który warto odwiedzić robiąc u nas zakupy – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

To już 12 punkt gastronomiczny w Gemini Park i 4, w którym można znaleźć desery. Oprócz Wisienki na torcie, w ofercie galerii obecne są także lodziarnio-kawiarnie Grycan i Lodomania, a także kawiarnia Cafe de Grano. Wszyscy czworo najemcy mają swoje lokale poza strefą food court. Ofertę spożywczą galerii wypełnia natomiast Biedronka premium.

– Systematycznie rozwijamy naszą ofertę gastronomiczną, zwłaszcza jej część kawiarnianą i cukierniczą. Ten segment zapełnia już ponad 2 proc. GLA Gemini Park. Poszerzając ofertę staramy się sięgać po nowe, ciekawe koncepty, które się dopełniają. Tym samym tworzymy naszym klientom niezwykle kompleksową ofertę, na którą składają już dziś lokale z takich kategorii jak impulse, refuel&relax, speed eating i fast casual – wylicza.

Rozwój oferty gastronomicznej jest dziś jednym z priorytetów Gemini Park. Jeszcze w tym roku ma ruszyć rozbudowa centrum. Na 6,5-tysiącach m kw. powstanie wielkopowierzchniowe i wielosalowe kino, a także nowe restauracje, kawiarnie i punkty usługowe. Powiększony zostanie także obecny food court.

– Oferta gastronomiczna jest kluczowa dla rozwoju rozrywkowej strony Gemini Park. Bazę pod to już mamy, teraz chcemy wykonać kolejny krok. Jeszcze większa oferta restauracji i kawiarni sprawi, że mieszkańcy regionu zyskają nowe miejsca, w których można spędzić czas wolny, napić się kawy i zjeść ciekawy deser – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

– To szczególnie ważne w kontekście niedziel niehandlowych. Póki co w te dni jesteśmy zamknięci, ale wraz z ukończeniem rozbudowy chcemy zapewnić naszym klientom niezwykle atrakcyjną, rodzinną ofertę niedzielną. Obok kina, restauracje, kawiarnie czy cukiernie mają być jej kluczowym elementem – dodaje.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.06.2019
Aktualizacja: 25.06.2019