Global Meetings Industry Day odbędzie się 8 kwietnia 2021r.

Obecny krajobraz spotkań i wydarzeń jest jednym z najtrudniejszych w historii. Mimo to profesjonaliści z branży raz za razem stają na wysokości zadania – począwszy od GMID 2020, podczas którego organizatorzy wydarzeń we wszystkich regionach szybko przeszli na wirtualne realizacje; do dzisiaj, gdzie firmy i miejsca docelowe organizują bezpieczne spotkania osobiste i stosują model hybrydowy, jeśli to konieczne. Podążając tą pozytywną trajektorią, mamy nadzieję, że ten sam sukces zobaczymy podczas obchodów GMID w 2021 roku – informują organizatorzy wydarzenia.

Dalej w oświadczeniu czytamy:

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie 8 kwietnia we wszystkich środowiskach, silniejsi i bardziej zjednoczeni niż kiedykolwiek, aby zademonstrować niezachwianą wartość naszej branży z liderami biznesu, rządu i mediów. Prezentowanie wartości naszej branży nigdy nie było ważniejsze – szczególnie na poziomie stanowym i lokalnym.

Przewidując, że protokoły organizowania bezpiecznych wydarzeń osobistych mogą nadal się zmieniać i różnić w zależności od lokalizacji, MMBC nalega, aby wszyscy gospodarze wydarzeń GMID nadal opierali swoje decyzje dotyczące planowania na informacjach od lokalnych organów zdrowia publicznego, kontynuując przyjmowanie wydarzeń hybrydowych i wirtualnych zgodnie z zaleceniami. Specjaliści z branży z siedzibą w USA powinni również zapoznać się z narzędziem online do śledzenia ponownego otwarcia MMBC – regularnie aktualizowanym o najnowsze wymagania dotyczące poszczególnych stanów.

JUŻ WKRÓTCE
RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

Wreszcie, z przyjemnością przedstawiamy temat GMID 2021 Meet Safe, uzupełniony o uruchomienie Meetafe.travel – platformy stworzonej we współpracy z Simpleview w celu zaprezentowania wielu bezpiecznych spotkań i wydarzeń odbywających się w całych Stanach Zjednoczonych. witaj i zachęcaj wszystkich profesjonalistów z branży do przedstawiania swoich historii w nadchodzących dniach i miesiącach.

Po raz kolejny organizujemy GMID 2021 również w Polsce. Bardzo się cieszę na nadchodzące wydarzenie, a jego hasło „Meet Safe” będzie nam również przyświecało przy organizacji spotkania branży spotkań już 8 kwietnia nad Wisłą. Z tego miejsca serdecznie zapraszam i pamiętajcie, aby podobnie jak w przypadku GMID 2020 śledzić i odwiedzać meetingsmeanbusiness.com, aby uzyskać informacje na temat szczegółów dla gospodarzy wydarzeń, szczegółów rejestracji i dodatkowych narzędzi dla rzeczników branży w związku z COVID-19, a także skonsultujcie się z Centers for Disease Control and Prevention (CDC), World Health Organization (WHO) i Events Industry Council (EIC) w celu uzyskania najlepszych praktyk. Do zobaczenia i w nadchodzącym roku życzę wielu spotkań – podsumowuje dr Krzysztof Celuch, Ambasador Meetings Mean Business Coalition, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu / Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.