Gruby Benek w Lubawie otwarty

Udostępnij artykuł
Do tego otwarcia sieć szykowała się od kilku miesięcy. W sobotę, 5 września, swoje drzwi otworzyła dla gości nowa pizzeria w Lubawie. Niewielkie miasto w województwie warmińsko-mazurskim zgotowało Grubemu Benkowi niezwykle gorące przyjęcie.

Do tego otwarcia sieć Gruby Benek szykowała się od kilku miesięcy. W sobotę, 5 września, swoje drzwi otworzyła dla gości nowa pizzeria w Lubawie. Niewielkie miasto w województwie warmińsko-mazurskim zgotowało Grubemu Benkowi niezwykle gorące przyjęcie.

Właściwie od pierwszej minuty lokal wypełnili goście, a zamówienia spływały cały czas nieprzerwanie!cieszy się Pan Jacek, franczyzobiorca sieci i właściciel nowej pizzerii. Pomimo ograniczeń pandemicznego reżimu sanitarnego udało nam się obsłużyć setki gości, którzy teraz wracają do nas każdego dnia”.

Lubawska pizzeria Gruby Benek mieści się w przestronnym i stylowo urządzonym lokalu przy ulicy Gdańskiej 17. W menu znalazł się oczywiście flagowy produkt sieci – pizza w amerykańskim stylu przygotowywana z najwyższej jakości składników. Wśród jej kilkunastu rodzajów największą popularnością cieszą się propozycje z prawdziwą, dojrzewającą kiełbasą paprykową pepperoni oraz z oryginalnym kebabem wołowym. Na miłośników klasyki czeka zaś pizza na cienkim cieście we włoskim stylu. Uzupełnieniem oferty są firmowe BenBurgery z kotletami ze 100% wołowiny i lekkie sałatki.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Pizzeria w Lubawie to trzeci lokal pod szyldem Gruby Benek otwarty od początku pandemii i najlepszy dowód na to, że najwyższej jakości produkt, rozwinięty system dostaw i przemyślana strategia marketingowa gwarantują sukces nawet w trudnych warunkach rynkowych.

Rozumiemy wyzwania, jakie stawia przed nami pandemia i związane z nią spowolnienie w gospodarce, ale wiemy też, że nasz model biznesowy doskonale sprawdza się w każdych okolicznościachmówi Katarzyna Włodarczyk-Pięta odpowiedzialna za rozwój sieci pizzerii. Cieszymy się, że zaufał nam kolejny partner.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.09.2020
Aktualizacja: 21.09.2020