Grupa Warszawa dostarczyła pierwsze posiłki w ramach #PosiłkuDlaSeniora

Udostępnij artykuł
Każda z paczek zawierała cztery, zbilansowane dania. Obdarowane osoby to mieszkańcy stolicy w wieku 60+, którzy stanowią 22 proc. ludności Warszawy. Przypomnijmy, że inicjatorem akcji jest Grupa Warszawa.

To nasi rodzice, dziadkowie, sąsiedzi i wszyscy Ci, których widujemy codziennie w tramwajach, warzywniakach i piekarniach. To właśnie oni są najbardziej zagrożeni – wirus zabija najczęściej seniorów. Żeby chronić swoje życie i zdrowie większość osób starszych musiała pozostać w swoich domach. Część z nich straciła możliwość pomocy z zewnątrz. Nie mieli czasu ani pieniędzy żeby zrobić zapasy i spokojnie czekać, aż wirus zniknie – wyjaśniają twórcy inicjatywy.

Akcję nadal można wspierać klikając na poniższy link.

POSIŁEK DLA SENIORA – AKCJA
>> prosimy kliknąć, aby wziąć udział <<

To był niesamowity dzień!I to tylko dzięki Wam – darczyńcom akcji. “Otrzymałem. Ten młody człowiek potrafił dotrzeć pod moje drzwi i dostarczyć mi woreczek z pokarmem. Doskonale, jestem wielce zbudowany tym czynem. Dziękuję. Hen” – między innymi takie wiadomości spływały do nas cały dzień. Działamy dalej! Do końca “tego wszystkiego” i o jeden dzień dłużej. Dziękujemy za każde wsparcie – każda złotówka, to cegiełka do kolejnej paczki Posiłku dla Seniora! – relacjonują osoby zaangażowane w akcję.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.03.2020
Aktualizacja: 26.03.2020