Hochland wystartował w #GaszynChallenge

Udostępnij artykuł
To wyzwanie ogarnęło już całą Polskę, a firma przyjęła nominację i wzięło udział w akcji.

Zasady są proste: kto zrobi 10 pompek (lub 10 przysiadów) – wpłaca po 5 złotych. Kto nie zrobi – wpłaca po 10 zł. Wszystko po to, żeby pomóc ciężko chorym dzieciom. Pracownicy Hochland przyjęli wyzwanie. W piątek przed zakładem w Kaźmierzu robili pompki i przysiady, aby przekazać pieniądze na cel charytatywny. Hochland Polska postanowiło wesprzeć małą Sandrę chorującą na SMA. Więcej informacji na temat małej wojowniczki dostępne jest tutaj: https://www.siepomaga.pl/sandra.

Poprzez udział w wyzwaniu realnie przyłączamy się do niezwykłej akcji, która promuje bliskie nam wartości – mówi Jacek Wyrzykiewicz PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. Empatia, współdziałanie, aktywność i reagowanie na świat wokół nas – tak działamy i taką postawę chcemy promować. Niech dobra energia i chęć pomocy ruszają dalej w świat!

Akcja pomocy Sandrze nie kończy się wraz ze zrobieniem pompek! Małej Sandrze będzie mógł pomóc każdy chętny. Co trzeba zrobić by pomóc? Zarówno w Kaźmierzu jak i drugim zakładzie  w Węgrowie pracownicy mogą wrzucać pieniądze do specjalnych puszek.

Termin zbierania funduszy zaplanowany jest na tydzień, tj. 20-24 lipca. Po tych dniach wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto akcji siepomaga.pl

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.07.2020
Aktualizacja: 21.07.2020