Hotel Number One by Grano po raz kolejny wspiera Euro Chamber Music Festival

Udostępnij artykuł
Mimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej, gdański obiekt kolejny raz objął mecenatem największy w północnej Polsce festiwal muzyki kameralnej, który odbywa się między 16 października a 22 listopada. Jednym z najważniejszych wydarzeń festiwalu będzie spektakl „Listy L. van Beethovena” z udziałem Daniela Olbrychskiego oraz Duo del Gesú, którego premiera będzie miała miejsce 12 listopada.

W tym roku odbywa się IX edycja Euro Chamber Music Festival. W festiwalu biorą udział zarówno uznani muzycy zagraniczni, jak i rozpoczynający swoją karierę laureaci międzynarodowych konkursów oraz uzdolnieni młodzi instrumentaliści. W tegorocznej edycji wydarzenia będzie można usłyszeć m.in.: Annę Maria Staśkiewicz, Jozefa Luptàka, Quatuor Adastra, Split Guitar Quartet czy Petra&Patrik Jablonski. Za clou festiwalu uznaje się spektakl „Listy L. van Beethovena”, który odbędzie się 12 listopada o 19:00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury. Wezmą w nim udział uznany polski aktor Daniel Olbrychski oraz duet smyczkowy Duo del Gesú. Premierę wydarzenia będzie można śledzić online.

Hotel Number One by Grano postanowił po raz kolejny objąć wydarzenie mecenatem.

Cieszymy się, że Euro Chamber Music Festival odbywa się także w tym roku, mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z pandemią i jej skutkami gospodarczymi. Organizatorzy świetnie poradzili sobie z dopasowaniem formatu wydarzenia do obostrzeń sanitarnych, a my nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy być częścią festiwalu także podczas tegorocznej edycji i postanowiliśmy wesprzeć naszych przyjaciół z Euro Chamber Music Festival. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w północnej części Polski. Wierzymy, że muzyka łagodzi obyczaje i pozwoli gościom choć na chwilę się zrelaksować i zapomnieć o trudach, z którymi wszyscy się w ostatnich miesiącach mierzymy mówi Łukasz Pawlina, dyrektor sprzedaży i marketingu Grano Hotels.

Trzygwiazdkowy Hotel Number One by Grano został otwarty w 2017 r. Wnętrza obiektu i atmosfera w nim panująca szybko zaskarbiły serca odwiedzających. Obiekt mieści się na Wyspie Spichrzów, w sąsiedztwie gdańskiej starówki i licznych atrakcji turystycznych. Hotel cieszy się popularnością zarówno wśród turystów z Polski, jak i zza granicy. Na terenie obiektu znajduje się restauracja Mamma Mia Zielona Pietruszka specjalizująca się w kuchni włoskiej, w której kucharze przygotowują dania na oczach gościw otwartej kuchni. Goście hotelu korzystają także ze strefy wypoczynku One Harmony SPA & Wellness, w której znajdą saunę suchą i mokrej, wezmą relaksacyjną kąpiel z biczami wodnymi i przeciwprądami. Do ich dyspozycji jest basen, masażyści, zabiegi pielęgnacyjne oraz siłownia. Hotel Number One by Grano to część sieci Grano Hotels. Pozostałe obiekty należące do brandu to: Grano Hotel ,Grano Apartments Nowa Motława oraz Grano Apartments Old Town.

ŚWIAT HOTELI wrzesień-październik 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 06.11.2020
Aktualizacja: 06.11.2020