Julius Meinl Polska

Udostępnij artykuł

Julius Meinl Polska Sp. z o.o. jest globalną marką kawową premium istniejącą na rynku od 1862, specjalizującą się w obsłudze rynku horeca.

Julius Meinl to globalna kawowa marka premium istniejącą na rynku od 1862. Jako pierwszy profesjonalny roaster w Europie, wprowadzając ciągłe innowacje, Julius Meinl stworzył unikalną, odnoszącą sukcesy kulturę kawy opartą na wiedeńskiej tradycji.

Jesteśmy dumnym ambasadorem wiedeńskiej kultury kawiarnianej, a misja marki jest uczynienie świata bardziej poetyckim, a przez to lepszym miejscem. Naszych klientom na 70 rynkach świata dostarczamy kompleksowe rozwiązania obejmujące najwyższej jakości kawę i herbatę wraz z pełnym wsparciem sprzętowym, doradczym i szkoleniowym.

Historia naszego sukcesu zaczyna się w krajach pochodzenia kaw, gdzie mamy bezpośredni kontakt z plantatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać najlepsze zielone kawy. Od zawsze komponujemy kawy z wysokogórskich Arabik oraz najlepszej jakości Robust z czołowych plantacji na całym świecie.

W ramach Julius Meinl Coffee&Tea academy dostarczamy profesjonalne szkolenia oraz usługi doradcze i audytowe. Wszystko po to, aby zapewnić legendarną jakość Julius Meinl w każdej filiżance kawy.

WWW.MEINLCOFFEE.COM/PL/

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.11.2020
Aktualizacja: 04.07.2022