Kolejne propozycje od Delivery Week

[POD NASZYM PATRONATEM] W cenie 39 złotych czeka dwudaniowe menu i prezenty od Przyjaciół Festiwalu. Delivery Week trwa do odwołania, a żeby wziąć w nim udział i wesprzeć restauracje, należy wejść na stronę: www.DeliveryWeek.pl.
Wrocław | Jerrys Bar

Wrocławski Jerrys Bar zaprasza gości na Country Burgera w bułce własnego wypieku, z wołowiną, sałatą, czerwoną cebulą, jajkiem sadzonym i sosem farmerskim. Do zamówienia dołączane są również frytki.

Warszawa | Bottega Napoli

W warszawskiej Bottega Napoli do wyboru są standardowo dwie wersje menu, a w nich m.in. Pizza Margherita z sosem pomidorowym, mozzarellą Fior di Latte, Granda Padano DOP i bazylią oraz Pizza Diavola z salami “spianata calabrese” pikàtne.

Poznań | Szarlotta

Szef Kuchni poznańskiej restauracji Szarlotta przygotował pierogi własnego wyrobu m.in. z kaczką piżmową czy ze szpinakiem i ricottą. W menu znajdziemy również kopytka z batatów oraz sakiewkę drobiową ze szpinakiem i pieczarkami.

Kraków | Modern Resto Bar

W menu znajdziemy dwa rodzaje zup – krem pomidorowy z oliwą bazyliową oraz krem z zielonego groszku i prażonymi pestkami dyni. Danie główne  w wersji mięsnej to Burger Modern z warzywami, mięsem wołowym, bekonem, serem, cebulką confit i sos Marie Rose.

Dostajesz więcej niż wydajesz!

Wsparcie dla restauracji przekazała w tej edycji marka Coca-Cola. Do zamówienia realizowanego w ramach Delivery Week, każdy gość otrzyma w prezencie puszkę 0,33l Coca-Coli Zero, wraz z potwierdzeniem rezerwacji unikalnego e-booka “Najlepsze PRZEPISY najlepszych RESTAURACJI” oraz -10 zł na regularny Festiwal Restaurant Week. Na wszystkich, którzy dokonają płatności Blikiem czeka 10 zł rabatu.

Wszyscy goście otrzymają dodatkowo kod od innogyGO (zamówienia warszawskie) uprawniający do 15 minutowego przejazdu BMW i3 i odebrania swojego zamówienia oraz mnóstwo prezentów od Przyjaciół Festiwalu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.