Kongres 590: wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się on-line

Piąta edycja eventu odbędzie się w dniach 21-23 października 2020 r. w formule wirtualnej. Wszystkie panele i debaty będą transmitowane na autorskiej platformie Lokkarto, a uczestnicy będą dyskutować bez konieczności bezpośredniego kontaktu. Ma to związek z nowymi ograniczeniami nałożonymi przez rząd w tzw. czerwonych strefach.

Wspomniane ograniczenia uniemożliwiają organizację Kongresu 590 nawet w mocno ograniczonej formie stacjonarnej. Wykluczają one jakikolwiek bezpośredni kontakt uczestników, gości, przedstawicieli mediów oraz ekip technicznych.

Oznacza to, że wszystkie panele i debaty będą realizowane w pełni wirtualnie. Dla słuchaczy i publiczności nie niesie to ze sobą żadnych zmian w formule on-line – wydarzenia kongresowe będą relacjonowane na żywo na platformie Lokkarto. Skorzystanie z niej jest możliwe dla wszystkich osób posiadających dostęp. Oprócz samych transmisji, autorska platforma kongresowa pozwala na realizację spotkań networkingowych, czatów tekstowych i wideo oraz zwiedzanie wirtualnych ekspozycji partnerów Kongresu.

Sytuacja epidemiologiczna jest dynamiczna, na szczęście przygotowane przez nasz zespół rozwiązanie, platforma Lokkarto, pozwala na całkowitą realizację zaplanowanej agendy Kongresu 590. Nasi goście będą dyskutować, łącząc się z bezpiecznej lokalizacji, a publiczność, jak zapowiadaliśmy wcześniej, może oglądać całe wydarzenie w sieci. Organizując Kongres zakładaliśmy, że najważniejsze będzie bezpieczeństwo uczestników. Wypracowane przez nas narzędzia pozwalają się dostosować do sytuacji i skutecznie przeprowadzić całe wydarzenie – mówi Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590.

Piąta edycja Kongresu 590 odbędzie się w dniach 21-23 października br. W tym roku na uczestników Kongresu 590 czeka blisko 125 aktywności, poświęconych rozwojowi gospodarczemu i wizji Polski za 10 lat. Impreza została objęta patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy, który zapowiedział swój udział. Oprócz prezydenta gośćmi Kongresu 590 będą m.in. premier RP Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, spółek skarbu państwa i biznesu.

Stale aktualizowane informacje publikujemy na stronie internetowej (kongres590.pl), Twitterze (twitter.com/Kongres590) i Facebooku (facebook.com/Kongres590).

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.