Marriott gra z WOŚP. Do wylicytowania pobyty w apartamentach prezydenckich

Udostępnij artykuł
Wygląda na to, że najprawdopodobniej 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się prawie w pełni online. Losy puszek, do których od 1993 wrzucamy pieniądze, by dostać serduszko i nakleić je na kurtkę, stoją pod znakiem zapytania i najpewniej zastąpią je Internetowe wpłaty. Nie w stu procentach, bo puszki nadal można znaleźć w sklepach czy salonach fryzjerskich, ale mowa tu o puszkach noszonych po ulicach przez tysiące wolontariuszy. Internetowe aukcje z kolei to tradycja, która trwa już kilka lat. Tym razem wśród licytowanych rzeczy znajdziemy luksusowe pobyty w hotelach marek Sheraton, Westin i The Luxury Collection w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Krakowie.

Poza pobytem w eleganckim i przestronnym apartamencie prezydenckim hotele dodają coś ekstra – w Sheratonie w Poznaniu gości przywita dyrektor hotelu Magda Eliasz, grając na saksofonie. Sheraton w Sopocie zapewnia pamiątkową sesję zdjęciową na molo, Westin do pobytu dodaje kolację fine-dining na dachu hotelu, a Sheraton Grand Warsaw wystawił pobyt wraz ze wszystkimi korzyściami, które normalnie goście dostają, rezerwując pobyt w apartamencie prezydenckim, a dodatkowo dodaje kolację w japońskim stylu Omakase w towarzystwie aktorki znanej z serialu Brzydula Julii kamińskiej i jej osoby towarzyszącej. Ci, którzy wylicytują pobyt w luksusowym hotelu Bristol, zostaną zaproszeni na ekskluzywną kolację na najpiękniejszym tarasie w stolicy – Belle Epoque.

Licytacje trwają do 14 lutego 2021. W tym roku WOŚP gra dla oddziałów dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy.

Nasza filozofia PUT PEOPLE FIRST przejawia się w działaniach hoteli skierowanych do pracowników, gości, ale też lokalnych społeczności. Idealnie w te działania wpisuje się udział w WOŚP, dzięki któremu możemy pomóc i wesprzeć szczytny cel – mówi Michael Hopf, dyrektor hotelu Westin.

Licytacje prowadzone są przez Fundację WOŚP:

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoz
nać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.01.2021
Aktualizacja: 19.01.2021