McCain z nowymi produktami prosto z konceptów street foodowych

Dzięki nowej linii produktów, firma odpowiedziała na zapotrzebowanie konsumentów, pragnących przygotowywać w domu wysokiej jakości dania, które dotychczas znali z restauracji, pubów czy ulicznych foodtrucków.

Nowa linia produktów streetfood McCain skierowana jest do młodych ludzi, którzy lubią doświadczać czegoś nowego. Frytki są idealnym poczęstunkiem dla niespodziewanych gości, świetnie sprawdzą się jako przekąska podczas beztroskich chwil z przyjaciółmi. Z pewnością będą doskonałym wyborem dla konsumentów, na zakupach inspirowanych wyjątkowymi okazjami oraz świetnym narzędziem dla detalistów, pragnących unowocześnienia gamy produktów mrożonych – mówi Jacek Kuśmierski, dyrektor sprzedaży ds. detalu, McCain Retail Polska. – Wszystkie trzy nowości streetfood posiadają certyfikat Vegan Europejskiej Unii Wegetariańskiej.

CRISPERS

Absolutną nowością są frytki CRISPERS, cięte z całych ziemniaków w kształt V, karbowane i ze skórka. Chrupiące – nadają się do podawania solo, z sosami lub dipami, bądź jako dodatek do dania głównego.

SKIN ON FRIES

Frytki McCain SKIN ON FRIES wyróżniają się niepowtarzalnym, rustykalnym wyglądem i pysznym ziemniaczanym smakiem. Są stworzone na specjalne okazje i mogą być podawane na wiele sposobów. Oryginalna receptura frytek Skin on fries zapewnia chrupiące doznania z każdym kęsem.

FRI’STYLE

Ulubione przez Polaków frytki FRI’STYLE to gwiazda w portfolio McCain. Wyjątkowo chrupiące brzegi i miękki ziemniaczany brzuszek zapewniają wspaniałe doznania kulinarne. Dzięki unikalnemu kształtowi litery U, frytki Fri’Style mogą być używane jako „jadalne łyżeczki” w połączeniu z sosami i dipami. Teraz w nowej recepturze, jeszcze bardziej chrupiące i w nowoczesnym opakowaniu!

Więcej informacji o firmie McCain można znaleźć na stronie www.mccain.pl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.