McDonald’s dostarczył… zimę mieszkańcom Szczecina

Ta pora roku kojarzy się ze śniegiem, poszukiwaniem prezentów i… Burgerami Drwala. Choć w tym roku zdecydowanie najłatwiej o odhaczenie ostatniej pozycji z listy, jeszcze nie wszystko stracone, a przekonali się o tym mieszkańcy Szczecina, którzy złożyli zamówienie w McDonald’s z dostawą do domu.  Poza burgerem, przed drzwiami zastali zimową aurę – wszystko w ramach akcji „Lepsza strona zimy”, jaką sieć przygotowała dla swoich klientów.  

Przełom listopada i grudnia już tradycyjne jest czasem powrotu Burgera Drwala do oferty McDonald’s. Biały puch coraz rzadziej gości na ulicach Polski. Szczególnie wiedzą o tym mieszkańcy Szczecina – miasta, które statystycznie najrzadziej ma powody do wyprowadzania pługów na drogi.

W tym roku McDonald’s postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, dostarczając klientom zamówienia w zestawie z… białym puchem. Podążające za dostawcami drony rozsiewały śnieg. To nie pierwszy raz, kiedy McDonald’s przywołuje zimową aurę w Polsce. W zeszłym roku marka przygotowała w Gdańsku wielką zjeżdżalnię, zaś dwa lata temu mieszkańcy Lublina mogli odwiedzić wyjątkową restaurację zamkniętą w śnieżnej kuli. Wszystkie te akcje towarzyszyły powrotom Burgerów Drwala do menu McDonald’s.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

W tym roku na smakoszy czeka aż pięć wariantów kanapki: klasyczny, podwójny, z żurawiną, z kurczakiem i na ostro. Akcję realizowaną przez McDonald’s podsumowuje video przygotowane przez agencję DDB we współpracy z RIOdePost oraz Juice Sound. Za zakup mediów odpowiada OMD Poland, zaś komunikację PR realizuje 24/7Communications. Video dostępne poniżej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.