#McZestaw Mocy od McDonald’s dla pracowników szpitali

Zaangażowanie w akcję #WzywamyPosiłki, współpraca z harcerzami, dostarczanie dań dla służby zdrowia –  to pierwsze  działania marki, których celem jest wsparcie osób pomagających w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

McDonald’s jest partnerem strategicznym akcji #WzywamyPosiłki. W jej ramach, we współpracy z partnerami, do pracowników wybranych szpitali doręczane są bezpłatne posiłki, McZestawy Mocy, które pomagają zachować energię do działania. Dzięki zaangażowaniu licencjobiorców firmy, ponad 500 ciepłych posiłków trafiło dotychczas do 5 placówek w Warszawie, Krakowie i Bolesławcu. Na dzisiaj została zaplanowana dostawa kolejnych 600 McZestawów Mocy do szpitali w Krakowie, Łodzi, Zgierzu oraz Wrocławiu. Skala zaangażowania wciąż rośnie, poszerzając się między innymi o kolejne szpitale czy lokalne inicjatywy zgłaszane przez licencjobiorców.

Jesteśmy na co dzień blisko ludzi. W tej szczególnej sytuacji chcemy wykorzystać nasze możliwości operacyjne, bliskość naszych restauracji i wspierać tych, którzy pomagają. Obserwujemy to, co dzieje się lokalnie i reagujemy na potrzeby – podkreśla Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. relacji korporacyjnych McDonald’s Polska. 

Dostawy McZestawów Mocy odbywają się w sposób bezkontaktowy, we współpracy z zewnętrznymi operatorami McDelivery lub wolontariuszami, którzy odbierają produkty z restauracji z opcją McDrive. Do każdego ciepłego posiłku nasi pracownicy dołączają podziękowania od pracowników restauracji.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.