Meet & Fit w Poznaniu. Po raz drugi

Udostępnij artykuł
W minionym tygodniu firma 7 Street Łukasz Błażejewski otworzyła drugi już lokal Meet & Fit w Poznaniu. Tym razem w samym centrum miasta przy ul. Święty Marcin 63.

W Poznaniu z marką Meet & Fit jesteśmy obecni już od 2014 roku, posiadając lokal na poznańskim Szczepankowie. Teraz przyszedł czas na centrum miasta. Lokal ma powierzchnię 55 mkw. i może pomieścić w jednym czasie 20 osób. Do niego przynależy dedykowana strefa pod ogródki letnie wyznaczona przez Urząd Miasta Poznań, gdzie celowo zrezygnowano z wielu miejsc parkingowych na poczet rozwoju gastronomii w tej części miasta – tłumaczy Łukasz Błażejewski, właściciel i dyrektor generalny firmy.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz roślinnych, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone. Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Opublikowano: 14.09.2020
Aktualizacja: 14.09.2020