Michał Dubisz Country Managerem Bolt Food w Polsce

Udostępnij artykuł
Wcześniej przez dwa lata był związany z Boltem i wraz z zespołem wprowadził w kwietniu do Polski aplikację do zamawiania jedzenia. Aktualnie odpowiada za jej rozwój na poziomie strategii i wdrożenia. Na co dzień zajmuje się koordynacją prac w zespole, zarządza obsługą klienta i współpracą z partnerami. Wcześniej związany był z branżą finansową i inwestycyjną w EY i CAG.

To dla nas ogromna radość, że Michał przejął stery w Bolt Food w Polsce. Doświadczenie, wynikające z wprowadzenia aplikacji do polskich domów w tym wyjątkowym czasie, jakim jest pandemia, daje mi pewność, że nie ma wyzwań, których Michał by się nie podjął i zrealizował z sukcesem mówi Linda Garder, Regional Manager Central and Eastern Europe w Bolt Food.

W 2020 Bolt rozszerzył działalność w Polsce – wprowadzając elektryczne hulajnogi do 10 miast i dostawy jedzenia z Bolt Food w Warszawie.

Czeka nas niezwykle ciekawy czas w branży delivery, konsumenci, kurierzy, restauratorzy i my przyzwyczajamy się do nowej normalności. Nasz biznes ride-hailingowy opiera się na efektywności i chcemy by obszar dostaw jedzenia działał na podobnych zasadach. Dlatego rozwój Bolt Food jako usługi i praca z zespołem nad poszukiwaniem rozwiązań, które wychodzą naprzeciw potrzebom naszych użytkowników i partnerów to teraz mój kluczowy cel mówi Michał Dubisz o swojej nowej roli.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.09.2020
Aktualizacja: 15.09.2020