Multiplex ALBI – kompaktowy dystrybutor schłodzonych napojów typu postmix

Udostępnij artykuł
Urządzenia Multiplex zostały stworzone, aby przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii uzupełnić ofertę obiektów gastronomicznych o łatwo dostępne produkty i to w samoobsługowej wersji, a tym samym zapewnić dużą wydajność przy minimalnych kosztach.

Korzystanie z nowych pomysłów na zwiększanie sprzedaży i uszczęśliwianie gości, to sposób na rozwój firmy w branży HoReCa. Dzięki firmie Multiplex i wspólnej z nią podróży poprzez wciąż nowe kreacje napojów. Goście będą wracać po więcej świeżych niespodzianek, które naprawdę im się spodobają.

Multiplex ALBI jest to kompaktowy dystrybutor schłodzonych napojów typu postmix. Zapewnia świeży smak wysokiej jakości napojów, zarówno niegazowanych, jak i gazowanych, a także wodę gazowaną i niegazowana. Multiplex ALBI jest kompaktowym urządzeniem dozującym do napojów. Dzięki czemu idealnie nadaje się do mniejszych lokali. Tam, gdzie jest ograniczona przestrzeń niezbędna na chłodziarki lub przechowywanie dużej ilości gotowych napojów.

Ta mini „fabryka napojów bezalkoholowych” wykorzystuje technologię post-mix. Napoje są mieszane na zamówienie, łącząc skoncentrowany syrop smakowy z opakowania typu bag-in-box ze świeżo schłodzoną wodą. Podczas dozowania dostarcza napoje o świeżym smaku i bardzo wysokiej jakości.

Zawór sterujący syropem w Multiplex ALBI można ustawić w zakresie od 4:1 do 10:1 dla pożądanych  proporcji wody i syropu, otrzymując  smak napoju o wybranym stężeniu soku.

W świecie, w którym oszczędność energii, odpady materiałowe i koszty eksploatacji mają coraz większy wpływ na działanie firm. Multiplex ALBI dostarcza wysokiej jakości napoje  w ekonomiczny i ekologiczny sposób.

Zalety Multiplex  ALBI:

– przyjazny dla użytkownika – poprzez łatwe nalewanie napojów;
– bezproblemowy dla właściciela. Łatwo mogą z niego korzystać klienci przy użyciu przycisków, dodatkowo prosty w czyszczeniu. Zapewnia bezproblemową obsługę, wymaga jedynie minimalnego szkolenia personelu;
– pozwala zwiększyć przychody bez dodatkowych nakładów pracy;
– generuje do 75 proc. mniej pracy w porównaniu do sprzedaży tradycyjnych napojów w opakowaniach jednostkowych;
– idealny do samoobsługi;
– dostarcza orzeźwiające napoje gazowane i niegazowane o doskonałym smaku za każdym razem;
– zachowuje stałe proporcje syropu smakowego do wody;
– całkowity koszt instalacji i eksploatacji systemu jest do 42 proc. niższy w porównaniu do  standardowych instalacji  dla opcji czterech produktów końcowych;
– łatwy do montażu – instalacja Multiplex ALBI zajmuje mniej niż 90 minut;
– mniej dostaw napojów w opakowaniach jednostkowych dzięki zastosowaniu  opakowań  typu bag-in-box;

Multiplex ALBI został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do wnętrza każdej kawiarni, restauracji typu fast food, a także stacji paliw.

Na sukces programu napojowego wpływa nie tylko smak produktu końcowego, ale również niezawodność, design i ergonomia urządzeń dozujących.

Firma Multiplex współpracuje z klientami, aby tworzyć zaawansowane  rozwiązania, które zapewniają najbardziej pożądane efekty, a także pozwalają na zwiększenie zysku. „Less is More” doskonale opisuje to wyjątkowe, przełomowe urządzenie dozujące. Warto docenić ten przyjazny dla środowiska sposób sprzedaży napojów bezalkoholowych przy jednoczesnej poprawie rentowności biznesu gastronomicznego.

Więcej informacji o Welbilt dostawcy urządzeń firmy Multiplex oraz o oferowanych przez tę firmę urządzeniach można uzyskać u doradców firmy Koree, handlowy@koree.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.