Nespresso z limitowaną edycję kaw na święta

Udostępnij artykuł
Variations Italia, została zainspirowana włoskimi wartościami i tradycjami – nawiązuje do gościnności, hojności i wyjątkowych chwil spędzonych z bliskimi. W dwóch nowych kawach, Amaretti oraz Italia Torta di Nocciole, wyczuć można regionalne włoskie słodkości, zaś trzecia mieszanka kawowa, Il Caffè, pozwala delektować się klasycznym, intensywnym espresso. W Casa Nespresso znaleźć można nie tylko nowe kawy, lecz także m.in. kolekcję filiżanek LUME w różnych rozmiarach i misę Alessi zaprojektowaną specjalnie dla klientów Nespresso.

Tegoroczna edycja nawiązuje do regionalnych włoskich słodkości, takich jak herbatniki amaretti czy ciasto z orzechów laskowych. Jest także oferta dla amatorów klasycznego, intensywnego espresso.

Variations Italia Amaretti

Amaretti to tradycyjne włoskie herbatniki ulepione z mielonych migdałów, białek jaj i cukru, które razem tworzą niepowtarzalny słodko-gorzki smak. W aromatyzowanej kawie Nespresso można wyczuć połączenie nut migdałów i wanilii ze zbożowym charakterem południowoamerykańskiej Arabiki, nadających jej pikantny, owocowy smak.

Variations Italia Torta di Nocciole

Torta di Nocciole to nic innego jak ciasto z orzechów laskowych. Kawę Nespresso o nutach prażonych orzechów laskowych i wanilii dopełnia zbożowy smak Arabik pochodzących z Ameryki Południowej.

Il Caffè

Il Caffè to po włosku dosłownie – kawa, czyli klasyczne włoskie espresso. Wietnamskie i indonezyjskie ziarna Robusty z odrobiną kolumbijskiej Arabiki stanowią mocne połączenie smaku i prażonych, zbożowych aromatów.

Odkryj najnowsze akcesoria i przedłuż wyjątkowe momenty kawowe z Nespresso

Premierze kaw Variations Italia towarzyszą nowe akcesoria, które umilą celebrowanie momentów kawowych w zaciszu domowym, a także sprawdzą się jako upominki w świątecznym sezonie.

Zaprojektowana przez mediolańską projektantkę, Federicę Biasi, nowa kolekcja LUME to nowa odsłona tradycyjnych filiżanek z białej porcelany. Słowo LUME oznacza po włosku światło. Kolekcja jest dostępna w pięciu rozmiarach: od najmniejszego espresso (80 ml) aż po pełnowymiarowy kubek (400 ml). A dla tych, którzy szukają eleganckiego rozwiązania do przechowywania kapsułek Nespresso, Federica Biasi zaprojektowała przezroczysty pojemnik na kapsułki LUME Mia.

W tym roku Nespresso nawiązało także współpracę z kultową włoską marką Alessi, która stworzyła limitowaną ozdobną misę. Misa może posłużyć nie tylko jako stroik świąteczny, lecz także jako miejsce do przechowywania kapsułek. Misa powstała specjalnie dla klientów Nespresso. Sposób jej wykończenia przypomina starożytną technikę złotniczą.

Z kolei efektem współpracy Nespresso z francuską perfumiarką, Olivią Giacobetti, jest limitowana świeca zapachowa Café Absolu. Zapach świecy wypełniony jest nutami kawy, kakao, drewna i wanilii. Mocny, ale aksamitny aromat tworzy przytulną, ciepłą atmosferę. Świecę można otrzymać w prezencie przy zakupie 150 lub 250 kaw Nespresso.

Limitowana edycja kaw Variations Italia jest już dostępna online oraz w butikach Nespresso. Więcej informacji na temat oferty Nespresso, w tym dedykowane akcesoria i oryginalne przepisy kawowe, można znaleźć na stronie internetowej https://www.nespresso.com/pl/pl/.

DEDYKOWANY PROGRAM RECYKLINGU NESPRESSO

Dostarczanie najwyższej jakości kawy wiąże się z odpowiedzialnością, którą Nespresso ponosi zarówno wobec konsumentów, jak i wobec środowiska. Marka inwestuje w dedykowany system recyklingu, dzięki któremu każda odzyskana kapsułka może odrodzić się jako przedmiot codziennego użytku, np. rama roweru, długopis czy bransoletka. Wystarczy zanieść zużyte kapsułki do jednego z butików Nespresso lub przekazać je kurierowi podczas odbioru swojego zamówienia złożonego w sklepie online. Nespresso zachęca konsumentów, by aktywnie korzystali z dedykowanego programu recyklingu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.11.2020
Aktualizacja: 03.11.2020