Nocowanie.pl zrealizuje kampanie reklamowe dla miast i regionów za 1 zł

Naszą misją jest nie tylko łączenie obiektów noclegowych z turystami. Turystyka to nasza praca, ale też pasja i doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi obecnie musi się mierzyć branża turystyczna. Od 16 listopada br. uruchamiamy akcję pod hasłem „Nocowanie.pl wspiera turystykę krajową„, w trakcie której za symboliczną złotówkę będziemy realizować kampanie reklamowe dla miast i regionów z Polski, tak by turyści mogli jeszcze bardziej zgłębić wiedzę o ciekawostkach i atrakcjach wartych zobaczenia. A kiedy sytuacja zwiazana z pandemią się unormuje, ruszyć do tych miejsc i zobaczyć je na żywo – informuje Nocowanie.pl.


W ramach projektu portal udostępni powierzchnie warte łącznie 150 tys. zł. tym samym wspierając bezpośrednio samorządy terytorialne oraz jednostki zajmujące się promocją turystyki (na szczeblu centralnym, regionalnym i lokalnym) w tym Regionalne i Lokalne Organizacje Turystycznych, Urzędy Wojewódzkie, Powiaty oraz Gminy. Pośrednio również przedsiębiorców działających w branży turystycznej na obszarze tych regionów i miejscowości, takich jak restauracje, hotele czy inne obiekty noclegowe.

Każdy podmiot, który się zgłosi, w ramach akcji może otrzymać kampanię reklamową na łamach portalu Nocowanie.pl o wartości 1500 zł, za symboliczna złotówkę.

Inicjatorzy akcji wierzą, że takie działania pozytywnie wpłyną na polską turystykę, która została wyjątkowo dotknięta w związku z pandemią. Wiele małych i lokalnych biznesów walczy obecnie o przetrwanie.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji zyskają najbardziej właśnie oni. Całym sercem wspieramy polską turystykę, dlatego tak ważne jest, byśmy sobie wzajemnie pomagali. Spędźmy te wakacje w kraju, a na ferie czy weekend wybierzmy się „za miasto”. My podpowiemy gdzie – informuje Nocowanie.pl.

Do wyboru jest jeden z trzech dostępnych formatów:

  • artykuł sponsorowany
  • baner w mailingu dla turystów
  • cykl postów na fanpage na facebooku

<<<Wypełnij formularz, aby otrzymać
kampanię reklamową za 1 zł >>>


Po weryfikacji zgłoszenia, portal skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły publikacji.

Zgłoszenia można przesyłać do 29 listopada 2020 roku lub do wyczerpania puli pakietów reklamowych. Liczba pakietów reklamowych jest ograniczona – otrzyma je 100 pierwszych zgłoszeń spełniających wymogi akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ŚWIAT HOTELI wrzesień-październik 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.