Novotel łączy siły z Disney i Pixar

Udostępnij artykuł
Marka ogłosiła współpracę nad nowym filmem animowanym „Co w duszy gra” zapewniając swoim gościom oraz fanom szereg nowych urozmaiceń, w tym ciekawe atrakcje podczas pobytu w hotelu m.in. jedyną w swoim rodzaju animację rozszerzonej rzeczywistości.

Współpraca obejmująca wiele filmów animowanych, zapoczątkowana przez animację „Naprzód” produkcji Disney i Pixar, przechodzi w drugą fazę wraz z międzynarodową premierą nowego filmu fabularnego „Co w duszy gra”. Ta familijna produkcja będzie dostępna wyłącznie na platformie  Disney+ od 25 grudnia 2020 r. oraz w kinach w krajach, w których Disney+ nie jest dostępny. Fabuła przeniesie widzów z ulic Nowego Jorku wprost do „Wielkiego Przed” – miejsca, w którym nowe dusze pozyskują swoje osobowości, dziwactwa i zainteresowania, zanim udadzą się na Ziemię.

Od końca 2020 r. do 2021 r. goście będą zaskakiwani dostępem do gier w rozszerzonej rzeczywistości, dostępnych w hotelach Novotel w Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie, w Australii, Azji oraz Afryce. Wkrótce pojawią się również nowe działania związane z nadchodzącym filmem „Luca”, będącym kolejnym oryginalnym filmem animowanym studia Pixar, zabierającym widzów na przygodę do Włoskiej Riwiery.

W ramach nowej współpracy, w hotelach Novotel pojawią się gry i animacje w rozszerzonej rzeczywistości inspirowane światem  filmu „Co w duszy gra”, dostępne dla każdego gościa za pośrednictwem smartfona. Kody QR rozmieszczone w hotelach zachęcą rodziny do wspólnej zabawy, spędzania czasu. Fani i obserwatorzy będą mogli również kontynuować zabawę w domu, dzięki grom dostępnym za pośrednictwem kanałów mediów społecznościowych Novotel.

Rodziny odwiedzające nasze hotele to znaczna część naszej działalności, więc współpraca z filmami Disney’a i Pixar to idealne połączenie, pozwalające nam jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia z pobytu, jednocześnie tworząc emocjonalne i znaczące więzi z naszymi gośćmi” – powiedziała Nadège Keryhuel, wiceprezes ds. Novotel Brand Experience w Accor. „Chcemy mieć pewność, że każda wizyta w hotelu Novotel oznacza dobrze spędzony czas, a te nowe doświadczenia przyczynią się do tego, dając rodzinom więcej okazji do budowania więzi, relaksu i spędzania wspólnych chwil.

Novotel od dawna przyjmuje rodziny z dziećmi, wręczając im nawet drobne upominki po przyjeździe. Rodziny otrzymują bezpłatne zakwaterowanie i śniadanie dla maksymalnie dwojga dzieci poniżej 16 roku życia (nocujących w tym samym pokoju) lub mogą zdecydować się na zarezerwowanie drugiego „dodatkowego pokoju rodzinnego” z 50 proc. zniżką. Rodziny wymeldowujące się w niedziele mogą skorzystać z opcji późnego wyjazdu o 17:00 (w zależności od dostępności) – co daje im jeszcze więcej czasu na rozrywkę na poziomie lobby i strefy zabaw przeznaczonej dla wszystkich grup wiekowych.

ŚWIAT HOTELI wrzesień-październik 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 10.12.2020
Aktualizacja: 10.12.2020