Nowa kawiarnia SO! COFFEE

Do dyspozycji gości jest 30 miejsc siedzących. Całkowita powierzchnia wyspy to 42 mkw. We wnętrzu przeważają tapicerowane kanapy i fotele, a także zostały zastosowane naturalne, ekologiczne materiały takie jak drewno, metal, kamień oraz niemonotonna kolorystyka. Kolejny punkt marki znajduje się w Galerii Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu.

Kanapy, stoliki oraz bar zostały specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich producentów. Idealnym dopełnieniem jest designerskie oświetlenie. Chcąc być otwartym na wszystkich gości, w kawiarni znajduje się stolik przeznaczony dla osób niepełnosprawnych. Wysokość i szerokość stolika jest dopasowana do wózków, a blat ma piktogram informujący o przeznaczeniu tego stolika.

Goście mogą delektować się smakiem aromatycznej kawy, przygotowywanymi na miejscu świeżo wyciskanymi sokami, kanapkami, lodami z własnej manufaktury i ciastami oraz drobnymi słodkościami. Mogą również korzystać z atrakcyjnych zniżek dla studentów, seniorów oraz bestsellerów w niższych cenach.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.