Nowa oferta w Costa Coffee

Bogaty wybór zestawów śniadaniowych, które znajdują się w ofercie sieci zapewnia, że każdy znajdzie dla siebie idealne śniadanie w towarzystwie kawy.
Kawa, sok i… na co masz ochotę?

W nowej ofercie Costa Coffee znajdziemy różnorodne zestawy śniadaniowe, które składają się
z kawy, soku pomarańczowego i głównego bohatera. Do miłośników klasycznych śniadań skierowane są – croissant z szynką i serem, bagietki w różnych smakach, o których informacji udzielą bariści lub tost potrójny z jajkiem sadzonym, bekonem i serem. Jeśli jesteś fanem sosu guacamole spróbuj tostu z szynką i serem, brioszki z jajkiem sadzonym, bekonem i serem lub podwójnym bekonem, z tym właśnie dodatkiem.

Zdrowe słodkości

Dla osób, które preferują śniadanie na słodko Costa Coffee przygotowała do wyboru croissanta, rollsa cynamonowego, jogurt z puree truskawkowym, jogurt z miodem i gorzkim kakao lub jogurt z mango oraz owsiankę. Te dwie, ostatnie pozycje podawane są w słoiczkach, które można zabrać do domu i ponownie wykorzystać. Wszyscy fani trendu zero-waste będą zadowoleni. W Costa Coffee owsianki zalewamy wodą, mlekiem tradycyjnym lub napojem roślinnym – słodkim kokosem, kremową soją lub orzechowym migdałem.

Źródło energii

W Costa Coffee śniadanie można zjeść do godziny 12:00, dlatego osoby, którym zdarza się później rozpoczynać swój dzień także mogą spróbować pysznych zestawów. Jeśli potrzebujesz dodatkowego pobudzenia możesz dodatkowo powiększyć swoją kawę do rozmiaru M lub L.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.