Nowi Ambasadorzy marek alkoholowych w Coca-Cola HBC Polska

Udostępnij artykuł
Od wprowadzenia tych produktów do portfolio marki, minęło zaledwie kilka miesięcy, a już od lipca do zespołu dołączy dwóch Ambasadorów, od lat związanych z branżą gastronomiczną.

Patryk Kowalski jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów barowych w Polsce, został nowym ambasadorem wódki Nemiroff. W ramach współpracy z Coca-Cola HBC Polska będzie odpowiadał za promowanie marki i szerzenie wiedzy dotyczącej wódek oraz sztuki barmańskiej. Patryk związany jest z branżą gastronomiczną od 14 lat. Doświadczenie zdobywał jako barman, manager, konsultant barowy oraz restaurator. Jest współtwórcą słynnego, warszawskiego cocktail baru Woda Ognista. Zwycięzcą i finalistą prestiżowych krajowych i światowych konkursów barmańskich. Podczas swojej kariery uczestniczył w międzynarodowych szkoleniach z wiodącymi markami alkoholi w takich krajach jak: USA, Szkocja, Francja, Włochy, Rosja, Wielka Brytania, Niemcy i Szwecja. Gastronomia jest jego pasją o czym pierwsi uczestnicy szkoleń z marką Nemiroff, przekonają się już w lipcu.

Janusz Lemiesz został ambasadorem marek z grupy Campari: Cinzano, Bulldog Gin, Espolon. Choć zarzeka się, że sztuką barmańską przez duże „S” zajmuje się od niedawna, ma na swoim koncie pracę
w kilku lokalach. Był uczestnikiem wielu konkursów i szkoleń barmańskich. W latach 2017-2019 wykładał w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów w Warszawie i Międzynarodowej Szkole Sztuki Kulinarnej Ashanti w Łodzi. Tytuł Barmana Roku World Class Poland 2017 zdobył mając 6 lat doświadczenia za barem, jako reprezentant warszawskiego Baru Koszyki. Tuż po powrocie z globalnego finału został szefem baru w Klubie SPATiF. Równolegle zaczął pracę w IMS EVENTS – firmie organizującej polską edycję konkursu World Class oraz różne eventy w branży alkoholowej. Janusz swoją wiedzą alkoholową już od lipca będzie dzielił się z klientami oraz konsumentami.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.07.2020
Aktualizacja: 13.07.2020