Nowość na rynku – porcelana Verlo od Tom-Gast

Jej ręczne wykonanie, najwyższej jakości szlachetna porcelana i charakterystyczny design, tworzą wrażenie przenikania się klasyki z nowoczesnością. Wszystkie linie porcelany Verlo zostały stworzone z myślą o gastronomii, są wytrzymałe i odporne na wyszczerbienia, a rozmaitość form, struktur i kolorów będzie najlepszym tłem dla efektów kreatywności każdego szefa kuchni.

Marka Verlo to nie tylko zastawa porcelanowa. Słynie także z wysokiej jakości systemów wyposażenia i akcesoriów niezbędnych do aranżacji bufetu. Opracowane modułowo rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności, sprawiają że można je kreatywne i swobodnie ze sobą zestawiać, aby zachować spójność z celebrowaną okazją oraz wystrojem wnętrza.

Asortyment Verlo to m.in. system dębowych skrzynek, podstawy bufetowe, płyty z hartowanego szkła, stoły i obrusy cateringowe, podgrzewacze, bufetowa i stołowa zastawa porcelanowa, tace, pojemniki, woreczki i koszyki na pieczywo, sztućce, jednorazowe naczynka fingerfood i wiele innych produktów.

Verlo jest gwarancją jakości wykonania. Stosowane komponenty zostały dobrane tak, aby jak najlepiej spełniały swoje przeznaczenie oraz zapewniały wysokie standardy higieny. Do produkcji asortymentu używa się szlachetnych materiałów: wytrzymałego, odpornego na ścieranie i impregnowanego najwyższej jakości olejami roślinnymi drewna dębowego, trwałej stali szlachetnej 18/10, czy posiadającej doskonałe właściwości utrzymywania temperatury porcelany. W swojej ofercie marka ta ma także lekkie i odporne na stłuczenia akcesoria z melaminy i polipropylenu.

Verlo jest świadomą ekologicznie marką, która stawia na zrównoważoną produkcję. Elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskiwane są z kontrolowanych upraw w Polsce.

Poznaj nową markę porcelany: www.verlo.pl. Komponuj według własnych potrzeb, utwórz własną kreację.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.