Oferta Costa Coffee dostępna w dostawie

Od dziś za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji można zamówić ulubioną kawę lub wybrane produkty z oferty Costa Coffee z dostawą do domu czy biura na terenie Warszawy. Niezależnie od tego, czy smakosze mają ochotę na “małą czarną”, wrapa, czy kawałek ciasta na popołudniowy deser, mogą je od dziś zamawiać w aplikacji Uber Eats.
Darmowa dostawa

Z okazji współpracy z Costa Coffee firma Uber Eats przygotowała dla wszystkich miłośników kawy bezpłatną dostawę, aktywną przez najbliższe dwa tygodnie. W aplikacji użytkownicy mogą zamawiać ulubione napoje i przekąski z kawiarni Costa Coffee z niektórych najpopularniejszych lokali w Warszawie, w tym m.in. z Galerii Mokotów, CH Wola Park, Galerii KEN, kawiarni na Tamce czy Francuskiej. 

Współpraca z Uber Eats jest odpowiedzią na potrzeby wielbicieli Costa Coffee szukających sposobów na delektowanie się naszą wspaniałą kawą w sposób szybki i wygodny. Dostarczając ją prosto do ich domów, biur czy innych miejsc spotkań, sprawiamy, że marka Costa Coffee staje się jeszcze bardziej dostępna. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty pilotażowej akcji w Warszawie i wykorzystanie wyników do zbadania, w jaki sposób możemy zaoferować klientom jeszcze doskonalszą obsługę” – mówi Wojciech Skoczylas, retail director Costa Poland & Latvia.

Jesteśmy niezmiernie dumni i cieszymy się, że Costa Coffee została naszym kolejnym partnerem. Od teraz warszawscy smakosze kawy mogą ją zamawiać za jednym kliknięciem w aplikacji – niezależnie od tego, czy będzie to poranny, pobudzający napój w domu, czy popołudniowa “mała czarna” w biurze – komentuje Jakub Pietraszek, general manager, Uber Eats Polska.

Restauracje Costa Coffee objęte akcją: 

  • ul. Wańkowicza 1 (Kabaty), 
  • ul. Ciszewskiego 15 (Ursynów), 
  • ul. Górczewska 212/226 (Bemowo), 
  • ul. Wołoska 22 (Mokotów), 
  • ul. Francuska 12 (Praga Południe, Saska Kępa), 
  • ul. Tamka 29 (Śródmieście, Powiśle), 
  • ul. Sienna 75 (Wola), 
  • Al. Lecha Kaczyńskiego 14 (Śródmieście), 
  • ul. Światowida 41 (Białołęka, Tarchomin), 
  • ul. Grochowska 207 (Praga Południe).

W celu skorzystania z oferty w aplikacji Uber Eats należy wpisać kod promocyjny COSTA, by cieszyć się darmową dostawą.*
*Oferta ograniczona w czasie do 18.02.2020 r.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.