Oferta nawiązująca do lokalnej legendy w bydgoskim Pasibusie

Udostępnij artykuł
W czwartek, 17 września br. w burgerowni Pasibus w Bydgoszczy ruszy specjalna promocja nawiązująca do lokalnej legendy o Panu Twardowskim. W ramach tej oferty, trwającej tylko pół godziny, klienci mogą liczyć na 50-procentowy rabat na wybrane pozycje z menu. 

Czarnoksiężnik Twardowski miał w 1560 r. przebywać przez kilka miesięcy w Bydgoszczy. Legenda mówi, że wjechał do miasta na kogucie, choć w innych źródłach można znaleźć informację, że dotarł na Stary Rynek na krześle. Będąc tam, bawił się, mieszkał i przyjmował interesantów w gospodzie Zgorzelec niosąc im pomoc przy wykorzystaniu magii.  

W nawiązaniu do tej opowieści codziennie, od 14 lat, o godzinie 13:13 oraz o 21:13 rzeźba przedstawiająca Pana Twardowskiego, w oprawie spektaklu świetlno-muzycznego, wychyla się okna kamienicy przy Starym Rynku 15. W tym budynku niegdyś Twardowski miał przyjmować swoich interesantów, a obecnie znajduje się tam lokal Pasibusa. 

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

To ciekawa i bardzo charakterystyczna atrakcja na bydgoskim Starym Rynku, która znajduje się dokładnie nad naszym lokalem. Nową ofertą “Promka Twardowskiego” nawiązujemy do lokalnej legendy i mamy nadzieję zyskać jeszcze większą sympatię mieszkańców miasta oraz jego gościtłumaczy Maciej Moc z działu marketingu Pasibusa. 

“Promka Twardowskiego” będzie dostępna dwa razy dziennie w bydgoskim lokalu Pasibusa – przez pół godziny od momentu, gdy rzeźba wychyli się z okna kamienicy (13:13-13:43 i 21:13-21:43). W tym czasie klienci lokalu będą mogli skorzystać z 50-procentowego rabatu na Pasi Piwo i dodatki. Podczas trwania promocji na tablicach z menu pojawi się zegar, który będzie odliczał czas do jej zakończenia. 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2020
Aktualizacja: 17.09.2020