Olimp otworzył restaurację z kasami samoobsługowymi

To kolejny lokal marki w Krakowie. Tym razem na lokalizację wybrano biurowiec High 5ive Five przy ul. Pawiej 23. To pierwsza restauracja sieci, w której zainstalowano kasy samoobsługowe. Przełomowe dla sieci rozwiązanie poprzedziły wielotygodniowe testy.

To dla nas wyjątkowy dzień, jednak bez obaw wdrażamy nowy system – mówi Dariusz Racki, dyrektor operacyjny w Gastromall Group. – Goście swobodnie z niego korzystają, obsługa odbywa się płynnie i bez zakłóceń.

Sam lokal ma podłużny kształt, linia wydawcza jest rekordowo długa, zakończona dwoma stanowiskami do livecookingu. Menu oparto na sezonowych produktach w sekcji z kuchnią polską oraz najbardziej popularnych daniach kuchni świata, przygotowywanych w sekcji kuchni międzynarodowej.

Powierzchnia całkowita restauracji to ponad 500 mkw. Komunikację marketingową przeniesiono na pionowe i poziome monitory zarządzanie zdalnie z centrali. Jest to 95 restauracja Olimp w Polsce. W najbliższych miesiącach planowane są otwarcia we Wrocławiu, Chełmie i Katowicach. Marka Restauracje Olimp należy do Gastromall Group.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – LISTOPAD / GRUDZIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.