ORZO People-Music-Nature w kolejnym mieście. Otwarcie w marcu

Rośnie sieć najzieleńszych restauracji stawiających na naturę (zdobywca nagrody Debiut Roku i rekordowej liczby wyróżnień na Food Business Awards). Lokale marki znaleźć można już na krakowskim Zabłociu, poznańskich Garbarach oraz przy placu Konstytucji 5 i w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Wkrótce zagości także w stolicy Dolnego Śląska przy placu Nowy Targ 28 we Wrocławiu. Przestrzeń wypełnioną roślinami oczyszczającymi powietrze i naturalnym jedzeniem będzie można odwiedzić już w marcu.

ORZO people-music-nature to naturalnie gościnna miejska przestrzeń, a także oryginalna kuchnia pełna zdrowych składników. Można tu poczuć się wygodnie – zrelaksować się, posłuchać muzyki i złapać oddech od miejskiego zgiełku. Wszystko to w wyjątkowo pozytywnym środowisku wypełnionym palmami areki, epripnemnum złocistym, bluszczem, czy zielistkami stemberga. Rośliny te oczyszczają powietrze z toksycznego benzenu, ksylenu oraz toulenu, których stężenie w polskich miastach jest wysokie. Część z nich pochodzi z listy ustanowionej przez NASA – są one wysyłane w kosmos, aby dostarczać kosmonautom świeżego tlenu.

Jednak ORZO people-music-nature to przede wszystkim zaskakująca karta dań. Znajdziemy tu opcje idealne dla mięsożerców, ale także wegetarian i wegan. Dania podążają za najnowszymi trendami w światowej gastronomii (m.in. zero-waste). Dla restauracji bardzo ważna jest także kawa, na której temat modne wariacje rozwijane są w specjalnie temu dedykowanym koncepcie ORZO Caffe. Należy również wspomnieć o nowoczesnym cocktail barze, który cieszy się popularnością szczególnie w godzinach wieczornych. Goście mogą tu skosztować koktajli tworzonych według dobrze znanych receptur, ale także propozycji autorskich i sezonowych (ORZO Cocktail Bar). Wieczorne życie w restauracji ORZO people-music-nature urozmaicają także sety dj-skie (ORZO Dj Club). Wrocławian nie ominą także liczne promocje znane z innych zielonych lokali. W tygodniu śniadania będą serwowane za 5 zł do wybranej kawy, a w weekendy kawa będzie kosztować 5 zł do dowolnego śniadania. Nie można zapomnieć również o codziennych promocjach zależnych od dniach tygodnia i atrakcyjnej ofercie lunchowej.

Ponadto młodzi rodzice w weekendy będą mogli oddać swoje pociechy w ręce wykwalifikowanej animatorki, która kreatywnie zajmie ich czas (ORZO Kids). Mile widziani są również wszyscy miłośnicy zwierząt ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, na których w restauracji zawsze czeka miska wody (ORZO Animals).

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.